2733
2734
عنوان

به نظرتون نی نی فندق من چیه؟

2090 بازدید | 25 پست
سلام دوست جونامن هفته 13 هستم. حالتون خوبه؟
1- چیزای ترش و شور دوست دارم
2- همش خوابم میاد
3- اصلا ویار ندارم
4- همه چیزم می خورم
5- بتامم 5 روز بعد از موعد پری بالای 200 بود ولی دقیقشو ننوشته بود
6- عصبی هم شدم
7- از موقعی که باردار شدم بدنم خیلی جوش میزنه از صورت گرفته تا دست و پام
8- سینه هامم بزرگ شده ولی رنگش فرقی نکرده
9-تند تندم گرسنم میشه
حالا به نظرتون فندقم چیه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
دختر مامان جون خواهر شوهرهای خواهرم خانوادگی اصلا ویار ندارن خیلی هم راحت بچه میارن با این وجود یکیشون که همراه من حامله هست دختر داره.درسته میگن ویار زیاد احتمال بچه دختر هست ولی ویار ارثی هم هست اگر مادر داشته باشه دختر هم داره.
خدایا با هر نفس که می آید و می رود تو را شکر دوست دارم در هر نفس به یاد تو باشم
2740
روح باران عزیز مادر خدا بیامرز من 9 تا شکم زایید!!!!!!!! هیچ وقت ویار هم نداشت ولی من بیچاره!!!!!!!!! آباء و اجدادم اومدم جلوی چشمم. پرستارا و دکترا می گفنتد تا حالا اینجوریشو ندیده بودیم. 8 کیلو وزن کم کردم. 5 ماهم که تموم شد تازه تونستم چه چیزایی بخورم.
مامان پریا و مونایی احساستونو درک می کنم... دوست دارین زودتر بفهمین نی نی هاتون چین و برای این هیجان دارین... منم پریروز جنسیت نی نیمو فهمیدم... زمان زود می گذره و ان شالله که نی نی هاتون همیشه سلامت باشن وگرنه دخمل و پسمل فرقی نمی کنه
خدایا کمک کن همیشه شاکرت باشم ... تا حالم همیشه خوب باشه
مگه قبلش قرص ld مصرف میکردی؟آخه یه دلیلش هم میگن اینه.
ای بابا دختر مامان جون منم خودم 4 ماه تموم انگار تو جهنم بودم از بس حالم خراب بود 7 کیلو کم کردم فقط سرم میزدم .کارهای خونه رو هم یا شوشو انجام میداد یا مامانم.
خدایا با هر نفس که می آید و می رود تو را شکر دوست دارم در هر نفس به یاد تو باشم
2706