2733
2739
عنوان

رفلاکس نوزادم😢

307 بازدید | 7 پست

دخترم امروز 3 ماهه شد.هنوزم رفلاکس داره.

خیلی خودمو توو فشار گذاشتمو همه چیو رعایت میکنم تا دخترم اذییت نشه.اما بازم یه وقتایی بیشتر میشه.

دیشبلوبیا چیتی خوردم با پاچه گوسفند حالا نمیدونم دخترم رفلاکس شدید تر شده نا آرومی میکنه به نظرتون پاچه برای رفلاکس بده؟

یه سوال دیگه آیا شیرینی که از قنادی میخریم هم بده؟من واقعا هوس شیرینی کردم اما نمیخورم چون دخترم به پروتئین گاوی حساسیت داره 😊

بگین شماچیا میخورین و چی نمیخورین؟

ممنون میشم راهنماییم کنید.الانم شرمندم که نمیمونم تا جواباتونو بخونم چون بچم نا آرومه😢

پدرم تنها مردی بود که باعث شد فکر کنم تمام مردان عشق پاک دارند. پدرم ای کاش قصه ی زندگیت تمام نمیشد.😢😢😢😢😢 برای شادی روح بابام یه صلوات میفرستین دوستان؟ممنونم

دوست عزیز رفلاکس تا آخر عمر درمان نمیشه فقط تا یه سنی با دارو کنترل میشه بعدم که غذای جامد رو شروع کنی دیگع بالا نمیاره اما تو غذاش باید رعایت  بشه.دکتر پسر من یه لیست داد که نخورم.لوبیا چیتی هم شاملش بود

تکرار همه چیز در این دنیا ملال آور است.امایاد تو مانند نفس تضمین زندگیست..

من بچم هم رفلاکس داشت هم تو مدفوعش نشون میداد

هر چیزی که میخوردم واکنش نشون میداد حذف میکردم از برنامه غذاییم

صبح ها نون و مربا شده بود

ناهارم فقط مرغ ابپز و پلو

من خیلی سختی کشیدم

ولی ۹ ماهگی خوب شد دیگه

خیلی ضعیف شدم

ولی ارزششو داشت زود خوب شد

چون دکترا فقط یکسری جیزها رو حذف میکنن نه هنه چیزو

خدایا کمکم کن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بچه ها ببخشيد من هنوز مادر نشدم كسي ميدونه رفلاكس يعني چي؟

همون ترش کردن عامیانه.برگشتن غذا از معده به مری که همراه باسوزش.

تکرار همه چیز در این دنیا ملال آور است.امایاد تو مانند نفس تضمین زندگیست..

سلام خانومی

ببخشید خواهر زاده منم ۴۰ روزشه دقیقا همین مشکل بچه شما رو داره دکتر بهش داروی رفلاکس داده

اما اصلا تاثیر نداره روش و همش گریه میکنه و بی خوابه

گفتم ببینم بچه شما بی خواب بود و رفلاکس داشت بالخره چیکار کردین خوب شد؟؟

2738