2733
2739
عنوان

فرش فرهی

8476 بازدید | 34 پست

سلام ،ما قراره اگه خدا بخواد بریم خونه جدید ،میخام وسایلم و عوض کنم ،فرش فرهی چشامو گرفته  میخام بدونم چطوریاس؟!کسی داره  ازش؟!راضی هستین؟!

خدایا شکرت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

فامیل نزدیکم فرش فروشه. اصلا فرهی رو قبول نداره.میگه  الیافش همه مصنوعی ان.و خیلی قطرش نازکه و اگه مدتی پا برهنه روش بری ممکنه حساسیت بیاره. بیشتر برای نصب رو دیوار خوبه.یا جاهایی که کمتر پا خور داره.

ONLY. GOD.
فرش فرهی خوبه ولی واسه شستشو حساسه باید از خودشون بپرسی که کدوم قالی شویی بدی.

آره ،هر جایی نمیشورن ،خودمم ابریشم مصنوعی دارم ولی الماس کویر هستش ،این مارک که خوب بوده ولی راجع به فرعی میخام مطمین باشم

خدایا شکرت

2738
فامیل نزدیکم فرش فروشه. اصلا فرهی رو قبول نداره.میگه  الیافش همه مصنوعی ان.و خیلی قطرش نازکه و ...

آخه اکرولیک هم پرز دارن و منم بچه کوچیک دارم ،ولی این که نازک هستن آره قبول دارم ،زود تخته نمیشه فرش؟!

خدایا شکرت

بدترين فرشي بود كه به عمرم ديدم

من دو سال پيش گرفتم

خدا لعنتشون كنه

كلي تعريف كيفيت فرشاشونو كردن

دلم ميخواد الان بياي ببيني فرشمو

انگار سي سال زير پا بوده

تمام پرزاش خوابيده و لخت شده

انگار يه تار و پودش درومده

حيف از پول نازنينم كه گول تبليغاتشونو خوردم 

يه روزي، يه جايي ، به يه طريقي... صبر داشته باش- فقط صبر داشته باش

سلام عزیزم من فرش فرهی دارم خیلی خیلی راضیم قوق العاده نرم پرتراکم اصلا بو نمیگیره دخترامن فوق تخصص چپه کردن اب هستن اما یکبار هم بو نگرفته برای شستشو هم باید بگی فرشت ابریشم فرش منو سالم بردن سالم اوردن بدون پارگی

هیچ کس متوجه نمیشود بعضی افراد چه عذابی را تحمل می کنن تا عادی و خونسرد به نظر بیایند......جهالت بیشتر از دانایی احساس امنیت ایجاد می کند!!!
به نظرتون کدوم فرش خیلی خوبه؟

من کویر یزدم دارم ،سیزده ساله هنوز زیبایی خودش رو داره ولی خب قدیمی شده دیگه و رنگش هم کرم هست ،متنفرم از رنگ کرم ،لک می‌گیره   

خدایا شکرت

2706