2733
2734
عنوان

چرا کیت تخمک گذاریم سه روزه مثبته؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 107510 بازدید | 1007 پست
انشاالله اینبار به سلامتی و به زودی باردار میشی عزیزم. فولی ۱۹ خوب بوده که.حالا این ماه با کیت پیش ...

عزیزم ۵ساله متفورمین مصرف میکنم،سقطم بی دلیل یهویی شد دکتر هیچی نفهمید ،از امروزم کیت گذاشتم امروز ۱۲پری هستم هاله انداخت خیلی کم رنگ البته،فولیک اسید یکساله هر روز میخورم 

دکترم گفت اگر این ماه نشی دیگه باید هنسرتو بررسیش کنیم ولی همسرم اهل ازمایش و این حرفا نیس کلا

ولی هردوتامون ب۱میخوریم

۹۹/۱۱/۲۵ بعد از ۲۵روز تاخیر بی بی مثبت شد۹۹/۱۱/۲۷ آزمایشم مثبت شد با بتای ۹۰ خدایا سپردمش بخودت ۹۹/۱۲/۱۰ سونوی تشکیل جنین دادم الهی شکر ۵هفته شدم..۹۹/۱۲/۲۴قشنگ ترین صدای دنیارو شنیدم .خدایا خودت حافظ این معجزت باشو بالاخره ۲۰ مهرماه فرشته من بدنیا اومد پسر قشنگم عاشقتم.401/9/17 بارداری دوم .خدایا خودت تودلیمو حفظ کن.۹/۲۳سونوی تشکیل ساک و جنین دادم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم ۵ساله متفورمین مصرف میکنم،سقطم بی دلیل یهویی شد دکتر هیچی نفهمید ،از امروزم کیت گذاشتم امروز ۱ ...

کاش شوهرت رو راضی میکردی

انشاالله اینبار به سلامتی عزیزم

کیتاتو ادامه بده تا مثبت شه عزیزم

Shano جان سلام 

من فردا موعدمه ديروز بي بي زدم منفي بود 

امروز صبح زدم يه هاله خيلي خيلي كمرنك در حدي كه شايد فقط خودم ببينم افتاد 

تا حالا خونسرد بودما الان دلشوره گرفتم 

حالا ببينم فردا چي ميشه 

ولي همه حالتاي پريودي دارم 

2731
Shano جان سلام  من فردا موعدمه ديروز بي بي زدم منفي بود  امروز صبح زدم يه هاله خيلي خيلي ...

جدیییی😀😀😀😀

انشاالله فردا بیشتر رنگ میگیره و مامان شدی.عزیزم اگه فردا نسبت به امروزت پررنگتر شد شک نکن مامان شدی.انشاالله فردا خوش خبر باشی و بیبی چک مثبتت رو بذاری برامون

واسه منم دقيقااا همين شكلي شد كيت ها

روز اون اولي و سومي اقدام داشتم

باردار شدم دخمل😍

هروقت دلتون شکست واسه شفای بچه های بیمار دعا کنین لطفا. تنها افتخار زندگی من اینه که هرچی فک میکنم تاحالا واسه ناراحت کردن و شکستن دل کسی نقشه نکشیدم!
2740
جدیییی😀😀😀😀 انشاالله فردا بیشتر رنگ میگیره و مامان شدی.عزیزم اگه فردا نسبت به امروزت پررنگتر شد ...

جدي ؟

ولي من سر بچه اولم پريود شدم و چون كم بود شك كردم بي بي زدم و خيلي قشنك خط افتاد 

اين هاله چيه ديگه؟

مثل کیتهای من شده بود؟

مثا استارتر عزيزم

هروقت دلتون شکست واسه شفای بچه های بیمار دعا کنین لطفا. تنها افتخار زندگی من اینه که هرچی فک میکنم تاحالا واسه ناراحت کردن و شکستن دل کسی نقشه نکشیدم!