2733
2734
عنوان

چرا کیت تخمک گذاریم سه روزه مثبته؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 107459 بازدید | 1007 پست

یعنی باید فردا یا پس فردا هم اقدام داشته باشم اخه من بارداری قبلی ام سونو رفتم دکتر گفت تخمک ازاد شده گفت همون شب و فرداش اقدام داشته باشم که من اقدام کردم و باردار شدم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

جمعه و دوشنبه شب داشتم به تظرتون کی ازاد میشه؟

اقدامات خوب بوده.

امروز روز بیستم سیکلت بود و کیت مثبت شد،درسته؟سیکلت چند روزه س عزیزم؟باید از سی روز به بالا باشه،آره؟

زمان آزاد شدنش بسته به بدن هر کسی متفاوته.

چون کیتت از صبح مثبت شده،فکر کنم فردا عصر اینا آزاد بشه

یعنی باید فردا یا پس فردا هم اقدام داشته باشم اخه من بارداری قبلی ام سونو رفتم دکتر گفت تخمک ازاد شد ...

نه عزیزم اصلااااا،من که نگفتم فردا شب‌.گفتم پس فردا شبش،اونم محض احتیاط که تخمک الکی از دست نره گفتم میتونی اقدام کنی ولی اگه اقدام هم نکنی همون اقدام روز دوشنبه ت خوب بوده

2731
یعنی باید فردا یا پس فردا هم اقدام داشته باشم اخه من بارداری قبلی ام سونو رفتم دکتر گفت تخمک ازاد شد ...

راستی عزیزم یکم از بارداری قبلیت بگو لطفا.

اینکه روز ۱۲ سیکلت هم سونوی سایز فولی رفتی؟

و اینکه روز چندم سیکلت سونو رفتی که آزاد شده بود؟

دکترت تعیین جنسیت بود؟واسه جنسیت پسر گفت همون شب و فرداش اقدام کنی یا در کل گفت؟

شمام همون شب اقدام داشتی و فرداش،میشه بگی اقدام فردات روزش بود یا شبش؟

ببخشید که زیاد بود🥴

راستی عزیزم یکم از بارداری قبلیت بگو لطفا. اینکه روز ۱۲ سیکلت هم سونوی سایز فولی رفتی؟ و اینکه روز ...

خواهش میکنم ممنون ازت که جوابم رو دادی  

من قرار بود اون ماه ای یو ای کنم چون ۷ سال نازایی داشتم روز ۱۲ سیکلم رفتم برا سونو که همون روز دکتر بهم گفت تخمک ازاد کردی و نمی تونی ای یو ای کنی و باید بری ماه دیگه بیای منم بهش گفتم یعنی فایوه ای نداره بهم گفت میتونی امشب و فردا اقدام داشته باشی شاید بشه که من اقدام داشتم و باردار شدم و نی نی ام پسر شد نه دکت  تعیین جنسیت نبود اون اصلا عقیده داشت که حامله نمیشم 

2740
خواهش میکنم ممنون ازت که جوابم رو دادی     من قرار بود اون ماه ای یو ای کنم چون ۷ سال ناز ...

قربونت عزیزم

چه خوووووب که طبیعی باردار شدی😀😀😀خدارو شکر.انشالله به سلامتی واسه بار دومم طبیعی و به زودی باردار میشی.ممنونم از جوابت عزیزم❤

امروز باز کیتم دوتا خط پررنگ شد رفتم سونو گفت کیست داری و فولکیول خوب نداری پس چرا کیت دو خط شده؟

جدیییی 😮

آره چرا رنگ گرفت کیتت🤔

نمیدونم والا

بیا اینو بخون

https://mamasite.ir/fa/questionandanswer/154607

2706