میگه شرکتمون نیاز داره به شنبه تا پنجشنبه غذا کلا 15 نفرن برای هرنفر 170تومن در نظر گرفته شده میگه بیا یک ماه امتحانی غذا بپز بده اسنپ باکس ببره هزینه اسنپم از شرکت تقبل میشه و حسا کردم هر پرس غذا بین 40تا70تومن غیر شست و شوی ظروف و اینا یعنی درامد خالصم میشه ببینین خالللللصصصم میشه 1تومن روزانه یعنی دقیق حساب کردما درامدم کلا میشه روزی یه تومن که ماهی سی تومنه بنظرتون ارزش داره بعد من خودم غذا که میپزم هر روز شوهرم میگه جمعه هم از بیرون غذا میگیرم