2737
2739
عنوان

بی بی چک مدیکور

977 بازدید | 28 پست

اگر بی بی چک مدیکور ده روز بعد تاخیر پری یکیش بعد نیم ساعت یه هاله فوقالعاده کرمرنگ مث سایه بندازه .بعد هفت ساعت یه مدیکور دیگه جوابش منفی منفی باشه بنظرتون احتمال بارداری است؟ممنون

اگه دلتون خواست بخاطر سلامتی دخترم یه صلوات مهمونم کنید مهربونا.حاجتروا شید انشاالله  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

از ماركهاي ديگه استفاده كن منم امروز مديكور تست كردم يه هاله ضعيف داشت تا ده دقيقه قابل اعتماده نتيجه و اينكه اول صبح تست كني بهتره به نظرم هر روز تست كن اين خط كمرنگ بايد شروع به پررنگ شدن كنه چون روزانه ميزان هورمون دو برابر ميشه

👸هميشه مثل يك ملكه رفتار كن 👸
عزیزم سوالت دیگه فوق تخصص میخاست بچه های اینجا نهاااایتش تخصص دارن 😆

اگه دلتون خواست بخاطر سلامتی دخترم یه صلوات مهمونم کنید مهربونا.حاجتروا شید انشاالله  
از ماركهاي ديگه استفاده كن منم امروز مديكور تست كردم يه هاله ضعيف داشت تا ده دقيقه قابل اعتماده نتيج ...

ده روزه دارم تست میکنم با وندفوو بود هم

2738

هرروزم به همین شکلن بی بی چکام دریق از یه خط ضورتی کمرمگ.ولی بدبختی پریود نمیشم تکلیفم معلوم شه

سلام نازگل جان منم الان دو هفتست که عقب انداختم امروز آز دادم منفی شد ولی خبری از پری هم نیست نمیدون ...

مهتاب جان فردا صبح میخوام برم از بدم.

منم دقیقا بلاتکلیفم حداقل پری نمیشم خیلی اعصابم خورده

اگه جوابم منفی بود فردا جوشونده گرمیجات میخورم تا پری لعنتی بیاد راحت 

2706