2733
2734
عنوان

بی بی چک مدیکور

| مشاهده متن کامل بحث + 977 بازدید | 28 پست
نازگل اگه مثبت بود بهم بگو باشه از ته قلبم برات دعا میکنم مثبت بشه 

فدات عزیزم ممنون.حتما دعام کن گلم.منم برات دعا میکنم بزودی مامان شی عزیزم

اگه دلتون خواست بخاطر سلامتی دخترم یه صلوات مهمونم کنید مهربونا.حاجتروا شید انشاالله  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من که همش الکی داشتم به خودم تلقین میکردم رفتم آزم شد 1.3 روحیم داغون شد . منم شاید فردا برم دکتر بر ...

این امپولا که برا پریود شدنه ضرری نداره؟؟

اگه دلتون خواست بخاطر سلامتی دخترم یه صلوات مهمونم کنید مهربونا.حاجتروا شید انشاالله  
2728
من که همش الکی داشتم به خودم تلقین میکردم رفتم آزم شد 1.3 روحیم داغون شد . منم شاید فردا برم دکتر بر ...

خیلی عصبی شدم دیگه ازین قضیه

فردا منتظر خبرای خوبت هستم نازگل جون    

خدا از زبونت بشنوه گلییی.ممنون توکل بخدا

2740
نمیدونم والا پس چیکار کنم انتظار داره دیوونم میکنه خیلی عصبی شدم مخصوصا بعد جواب آزم تا قبلش که همش ...

علایمم داشتی تو این دو هفته؟

نازگل فقط یه چیز اصلا استرس نداشته باش گلم باشه فردا منتظر خبرای خوبتم شبت بخیر عزیزم 

باشه.شبت بخیر گلیی

من سه روز بعد از پری بی بی قرمز قرمز شد فوری ده روز بعد فکر نکنم مثبت بشه من مدیکور هم گرفتم روز پری هاله انداخت آزم منفی شد یکهفته بعدش آز مثبت شد مدیکور که برای من دقیق نشون داده خیلی ازش راضیم شما انشاالله بزودی مامان بشی

آنچه دلم خواست نه آن میشود،آنچه خدا خواست همان میشود

سلام دوستان برای من که بی بی چک مدیکور قطره چکونی همیشه درست بوده منفی که بوده باردار نبودم و حالا مثبته باردارم. من بعد از پنج روز از تاخیر پریودی زدم یه هاله ی خیلی کمرنگ افتاد که فک میکردم توهمه بعد مارک لاوین رز زدم اونم هاله انداخت خیلی کمرنگ رفتم آزمایش بتام ۶۹بود و بعد از چند روز که دوباره واسه امتحان مدیکور زدم خییییلی پررنگ و واضح شد و سریع خط دوم افتاد.

میشه برای سلامتی مسافر کوچولوم یه صلوات بفرستین