2737
2739

سلام دوستان. مادر من یه خانم ستنی هست. حجاب و ساده لباس پوشیدن براش خیلی مهمه. حتی با لاک زدن و آرایش هم خیلی مخالفه. همیشه هم میگه خیابونا پر از دخترای خراب شده( با عرض پوزش از همه خانوم ها). من ازدواج کردم و اومدم آمریکا. اینجا اوایل حجاب داشتم اما بعدش که از اون شهر رفتیم حجاب رو گذاشتم کنار. اون مدت که حجاب داشتم خیلی خوشحال بود. مدام عکسام رو نشون این و اون می داد که دختر من مومنه و فلانه و بیسان. من اصلا معتقد نیستم.الان مامانم داره میاد پیشم. تو این دو سال و نیم اولین باره که قراره من رو بدون حجاب ببینه. می دونم خوشش نمیاد. از اون زن هایی هست که  به صورت خودجوش تو خیابون دخترها رو امر به معروف کنه. چی کار کنم آرامش داشته باشم؟ دخالت نکنه تو کارام؟ گیر نده به لباس پوشیدنم؟

ببخشید طولانی شد

اي كاش آدمي وطنش را هم چون بنفشه ها مي شد با خود ببرد هر كجا كه خواست🌺🌺

خب عزیزم اون مدت سعی کن بلوز و شلوار های پوشیده بپوشی...اينطوري نه خودت اذیت میشی نه مادرته

هر زنی.....برای لبخند زدن در آینه باید مردی را داشته باشد که..... باشانه انگشت هايش گره دلتنگی موهای بلند زن را باز کند و بگوید:هر جور ک باشی زیبایی 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
خب عزیزم اون مدت سعی کن بلوز و شلوار های پوشیده بپوشی...اينطوري نه خودت اذیت میشی نه مادرته

همین الان هم بلوز آستین بلند می پوشم با شلوار. اما خب به روسری هم خیلی گیر میده. نمی تونم که به خاطر یه نفر شروع کنم روسری سر کنم.

خیلی ضایعه که دوباره بخاطر مادرت حجاب بذاری

به نظرم راه خودت رو بری بهتره و البته با مادرت هم صحبت کن . بگو سختگیری های تو باعث شده از حجاب بدم بیاد و بگو اگر قرار باشه بخاطر تو روسری بپوشم که نوعی ریاکاری حساب میشه

خدایا... هرکس... بیادم هست بیادش باش کنارم نیست کنارش باش و اگر تنهاست پناهش باش

Click Here 2 Get Free Comment Pics
Free Glitter Graphics

2740

وااای عزیزم مادرت بعد از چندسال دوری داره میاد پیشت چرا اینقدر خودخواهی

من بودم چادرم میپوشیدم واسه خوشحالیش

البته من چادری نیستم و حجابمم زیاد کامل نیست منظورم اینه که به عشق مادرم و خوشحالیش حاضرم هر کاری بکنم

ادم ها به لبخندی که روی لب مینشانند ودردی که از هم میکاهند می ارزند
جلوش رعایت حجاب کن...بذار دلش خوش باشه...گناه داره مادرت

آخه همه عمرم که ایران بودم خیلی سخت گیر بود. همه اش گیر میده. اینجا هم خیلی مسخره اس که سه ماه روسری سر کنم سه ماه سر نکنم. خانواده شوهرم از اون مذهبی های دوآتیشه ان. فردا مادرشوهرم بیاد بازم همین آشه و همین کاسه. اون وقت شوهرم ناراحت میشه که چرا به مامان خودت اهمیت می دی به مامان من نه. نمی خوام این جوری بشه.

همین الان هم بلوز آستین بلند می پوشم با شلوار. اما خب به روسری هم خیلی گیر میده. نمی تونم که به خاطر ...

اون یک نفر مادرته که اگه دلش بشکنه دنیات خرابه

ادم ها به لبخندی که روی لب مینشانند ودردی که از هم میکاهند می ارزند

خودت باش عزیزم. مامانت ساید اولش ناراحت بشه اما بعد باهاش کنار میاد. تا آخر عمرت که نمیتونی جلوش رعایت کنی پس الان متوجه بشه بهتره. خودت رو هم ناراحت نکن بخاطر حرفاش. بگو هر کس عقیده خاص خودشو داره. یک مدتی که مامانت اونجا باشن خودشون متوجه میشن که تو اون محیط کسی به حجاب کسی دقت نمیکنه.

مگه میشه یه ماه روسری بپوشه بعد که مامانش رفت دربیاره دوست و آشنا و همسایه اصلا درک میکنن همچین کاریو!!!!

حالا که حجابت رو برداشتی رو کاری که کردی بمون و در کمال احترام با مامانت حرف بزن و توضیح بده انشالله درکت میکنه

💖خدایا شکرت بالاخره نی نیم اومد تو دلم💖
2706