2733
2734
عنوان

لطفا راهنمایی کنین که با مادرم چه جوری رفتار کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 3786 بازدید | 71 پست
بهش بگو شماهم اومدين اينجا بايد بي حجاب بشين وگرنه فكر ميكنن تروريستي،بگو مامان جون بيكينيتو بيار بر ...

وای آمادگی این حرف ها رو نداره. 

اي كاش آدمي وطنش را هم چون بنفشه ها مي شد با خود ببرد هر كجا كه خواست🌺🌺
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

به خدا خونه پدری اون قدر به همه چیز گیر می داد که این دو سال و نیم هیچ وقت دلم براش تنگ نشد. به لباس ...

چقدر دلم گرفت از حرف زدنت راجع به مادرت بخدا جوونیشو واست گزاشته

زیادی خوب نباش ، داستان میشه   
2731
چقدر دلم گرفت از حرف زدنت راجع به مادرت بخدا جوونیشو واست گزاشته

آره این رو قبول دارم. اما عقایدش رو زوری می خواد تحمیل کنه. من نمی خوام حجاب داشته باشم کی رو باید ببینم؟ به خدا خیلی اذیت می کنه سر حجاب و آرایش. مدام گیر می ده که زن ها خراب شدن و فلان. نذاشته از دوره نوجوونیم لذت ببرم. 

مادر منم از این گیرا دو برابرشو داشته حتی الان که خودم یه ماذرم ولی هرروز دلتنگشم

در قید حیات هستن ایشون؟

من اگه جات بودم يه كلاهي يه شال حريري چيزي ميبستم  

می خوام نشونش بدم که راهم رو انتخاب کردم. واسه همین نمی خوام وانمود کنم که روسری سرم می کنم. در ضمن مادرشوهرم خیلی مذهبی تره. الان روسری سر کنم وقتی اون بیاد هم باید روسری سر کنم. وگرنه شوهرم می گ بیم مادر خودش و مادر من فرق گذاشت. تازه مادرشوهرم از مادرم مذهبی تره.  می خوام یه جوری که ناراحت نشه مجبورش کنم کاری به کارم نداشته باشه.

به نظرم مادرت چند روزي مياد مهمونت باشه و قراره بهش خوش بگذره انقدر زندگي رو سخت نگير عزيزم اينكه تو چ راهي رو انتخاب كردي به خودت مربوطه اما به اين فكر كن ك مادرت داره مياد تو غربت ك جز تو كسي رو نداره حالا توام اگه بخواي اينجوري باهاش رفتار كني ك نميشه ممكنه بعدها پشيمون بشي ميفهمم ناراحتي دلگيري از گذشته اما من هميشه اعتقادم اين بوده ك مادرم پدرم سني ازشون گذشته و اعتقاداتشون رفتارشون تو وجودشون نهادينه شده و نميتونن يا سخت ميتونن تغييرش بدن اما من جوانم و برام راحت تره كه حداقل اگه نميخوام مثل اونا باشم باهاشون يه طور مسالمت اميز كنار بيام راجع به مادر شوهرتم همين طوره اينا فوق فوقش سه ماه پيشتن بعد تو يه عمر واسه اعتقادات وقت داري 

كلا از نصيحت كردن خوشم نمياد اما اين بهم ثابت شده كه هييييچ كس نميتونه جاي خانواده ي ادم رو پر كنه متاسفانه حتي همسر ادم ،با اين حال ك از زندگي مشتركم راضي هستم و خوشبختم اما ب نظرم روابط خانوادگي چيزه ديگه ايه 

به نظرم مادرت چند روزي مياد مهمونت باشه و قراره بهش خوش بگذره انقدر زندگي رو سخت نگير عزيزم اينكه تو ...

نمیشد اینا یاد می گرفتن تو زندگی بچه هاشون دخالت نکنن؟ نه راستش تصمیمم رو گرفتم. نمی خوام کوتاه بیام. فقط نمی خوام بی احترامی بشه. نمی خوام ناراحت بشن. می خوام یه جوری قانعش کنم. 

كلا از نصيحت كردن خوشم نمياد اما اين بهم ثابت شده كه هييييچ كس نميتونه جاي خانواده ي ادم رو پر كنه م ...

خانواده جایی هست که آدم ها همدیگه رو بدون هیچ چشمداشت و پیش زمینه ای دوست دارن. نه این که مدام گیر بدن به لباس پوشیدن و حرف زدن و ظاهرت. مامان من خیلی اذیتم کرده. همه اش یا به نمره و درسم گیر داده یا به حجابم و لباسم. یه بار نشده بپرسه دخترجون خودت چی دوست داری. به چی علاقه داری؟ به چی اعتقاد داری؟