2733
2734
عنوان

بازم بی بی چک

2239 بازدید | 63 پست

سلام.من امروز هفت روزه از پریم میگذره.پریروز بی بی چک در حد هاله که بزور تو نور میشد دید بود.اما امروز بعد دو روز بی بیام منفی میشه.پریودم نشدم هنوز.بنظر شما چیکار کنم؟ازمایش بدم یا لازم نیست؟!ممنون

اگه دلتون خواست بخاطر سلامتی دخترم یه صلوات مهمونم کنید مهربونا.حاجتروا شید انشاالله  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
عکسشو نداری بذاری اونی که میگی یه هاله افتاده بوده

ازیتا جان میگم لنقد هالش کمرنگه تو نورم بزور معلومه.مال امروزمم بزور یه هاله معلومه خییییلی سایست هاالش.مگه نباید امروز پررنگتر بشه؟

اگه دلتون خواست بخاطر سلامتی دخترم یه صلوات مهمونم کنید مهربونا.حاجتروا شید انشاالله  
جفتشون يه مارك بودن؟ مديكور بگير دوباره بزن اگه به اميد خدا باردار باشي مديكور زود نشون ميده

اره همش ووندفوو میزنم

2740
ولي قبل از مثبت شدن بيبي به هيچ وجه آز نده چون فقط مضطرب ميشي

اخه از کجا بفهمم بلخره چرا پری نمیشم.بلاتکلیفم.یه هفتست گذشته بی بی چکای مسخره هم اینطورین  

عكس بيبي چكتو بذار هردوتاشونو

عکس گرفتم بخدا معلوم نی تو عکس.سفیده 

خیلی زود ازمایش خون نده . یکم صبور باشید .  ممکنه عدد بتا خیلی پایین باشه و بیخودی دچار استرس ...

منم گفتم حتما امروز یکم قورتی میشه دیگه برمازمایش اما مثل دو روز پیش یه سایهست ک انگار حتی خطای دیده

ازیتا جان میگم لنقد هالش کمرنگه تو نورم بزور معلومه.مال امروزمم بزور یه هاله معلومه خییییلی سایست ها ...

فردا صبح زود یه دونه دیگه بذار

گمونم وقتی هاله هم بیفته یعنی مثبته

ولی بتات پایینه 

وقتی میبینی احمق ها چقدر راحت و خوشحال دارن زندگی میکنن دو دل میشی که تو احمقی یا اونا...  
2706