2752
2734
عنوان

مامانایی که بچه هاتون به پروتئین گاوی حساسیت داشتن بیایید تو

| مشاهده متن کامل بحث + 2022225 بازدید | 32934 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ساره جان بهت توصیه میکنم که اگر تهران هستی حتماً پیش دکتر معتمد برو و به حرفی که میزنه گوش کن من ماد ...

یعنی با اینکه علایم میدیدید ادامه دادید و بعد دو هفته خوب شد ؟ علایمش فقط دفع خون بود؟ اگر علایمش اگزما و خارش بود هم ادامه میدادید؟ یا فقط چون یه مورد بود ادامه دادید؟ 

2731

❤❤❤❤❤❤❤توجه❤❤❤❤❤❤❤

💙💙💙💙💙فروش انواع شیر خشک 💙💙💙💙

👈👈👈👈👈👈👈09056516371

👈👈👈👈👈👈👈09056516371

👈👈👈👈👈👈👈09056516371

❤ نئوکیت ❤

گلدن گات ، سیمیلاک گلد ،اپتامیل انگلیس و ترک ، sma ایرلند 

💜💜💜💜💜انواع مکمل های افزایش وزن نیدو در تمامی رنج سن از کودک تا بزرگسال، پدیاشور،انشور،شیر مایع اینفاترینی،ریسورس جونیور و......

💙💙💙💙💙انواع محصولات برند و معتبر برای رفلاکس موتیلیوم و نکسیوم و گاویسکون و..... کولیک مانند اینفاکول و.... افزایش قد و....

❤❤❤❤❤انواع محصولات برای تقویت سیستم ایمنی و سرماخوردگی 

💚💚💚💚💚محصول جهت کنترل و درمان آلرژی ...... 

📢📢انواع مکمل برای افزایش وزن/قد/سیستم ایمنی/مولتی ویتامین/افزایش اشتها و.....

💛💛💛💛💛انواع تب بر خارجی کودک

انواع پوره میوه/سرلاک/پوره ساندیسی،/پاف/بیسکویت و......

❤❤❤👈👈👈مشاوره رایگان مادر و کودک جهت افزایش شیر،استپ وزن،الرژی،رفلاکس،کولیک و .......

👈👈👈👈👈👈👈09056516371

👈👈👈👈👈👈👈09056516371

سلام به مامانایی که با دلی پراز نگرانی و دلهره برای الرژی جگرگوشه هاشون میان به این تاپیک مفید سرمیزنن🥲

خواستم درمورد قرص پانکراتین بگم برای مامانایی که بخاطر شیردهی بچه هاشون رژیم هستن

راجب این قرص تحقیق بکنید و اگر خواستید از دکترتون سوال بکنید این قرص تاثیر الرژی رو توی بدن به شدت کم میکنه

من پسزم یکسالشه و از شش ماهگیش رژیم گرفتم و بعداز شش ماه رژیم لبنیات بخاطر الرژی پسرم توسط یکی از اقوام که با یک دکتر متخصص کودکان در ارتباط بود با این قرص اشنا شدم و اون خانم دکتر این قرص رو به من پیشنهاد دادن 

بعداز شش ماه الان سه هفتست حدودا دارم چیزایی که پسرم بهشون حساسیت داره رو کم کم میخورم مثل تخم مرغ پنیر گردو ماست فلفل سیاه دارچین کیک خامه ای بستنی و کافی میت ...فقط شیر خالی و کره رو هنوز نخوردم که همین روزا میخورم 

من قبلا وقتی به میزان یه قاشق چای خوری ازاینا مثلا پنیر یا ماست میخوردم پسرم سریع جوش میزد و لپاش سرخ میشد و طبیعیه که اگر ادامه میدادم کل بدنش کهیر میزد و خارش و تورم پلک...

ولی با این قرص دارم هرروز میخورم اینارو فقط چندروز اول یه کوچولو دستاش جوشای ریز زد که با پماد ترکیبی کنترلش کردم و بخاطر اثر قرص اصلادیگه نزد 

این قرص راجبش بخونید برای هضم غذا برای ادمایی که مشکل گوارش دارن هست یا قسمتی از معده رو مثلا برداشتن و سیستم گوارششون نمیتونه هضم غذا رو به طور کامل انجام بده هست 

یه ورق ده تاییش ۴۵۰۰ هزار تومنه حدودا 

حالا من دارم استفاده میکنم به تجویز یک متخصص و مشکلی هم نه من نه پسرم نداشتیم توی این مدت 🙏🏻 وقتی با خوردن اینهمه الرژن همراه این قرص هیچ اثری از الرژی در بدن پسرم دیده نمیشه پس حتما تاثیر سوئی حتا پنهان براش نداره دیگه 

خواستم تجربمو بگم برای مامانایی که مث من ماه هاست لب به لبنیات و خیلی چیزا نزدن 😢

من میتونستم رژیمم رو ادامه بدم همه نخوردنهام فدای سر پسرم ولی یه امیدی که دارم از خوردن این قرص این هست که شاید اینجوری که اثر الرژی خیلی خیلی کم برای پسرم میره این باعث بشه بدنش عادت کنه به لبنیات و الرژن ها 🙏🏻

اگر کسی هم استفاده کرده ازش برای الرژی تجربشو بگه ممنون میشم ❤️🙏🏻

به امید شفای نینیامون که بتونن هرچی خوراکی هست رو به میل و انتخاب خودشون بخورن الهی آمین

خانما پسر من هنوزم الرژی داره. دو سالش تموم شده. کسی تجربه داره؟ چی کنیم اخه ازین ب بعد. هنوز شیر خشک مخصوص میخوره

من‌ مادر دو فرشته آسمانیم💫💫 یکی در دستان خدا آرمیده و دیگری در آغوش من💞 

سلام خدا کنه ادمین یا کسی ک تجربه داره بیاد وراهنماییم کنه من دخترم ۵ ماهشه از ۳ ماهگی بعد از یه دوره بیماری اسعالش متوجه شدیم الرژی به پروتیین گاوی داره ،شیر خشک اپتامیل پپتی جونیور میخوره بدنبود تا سر واکسن ۴ ماهگی بهش استا پاراکید دادم الرژن زد وبازم رگه تو خونش دیدم ناخواسته یه مدت اد هم بهش ندادم. حالش بهتر بود تا دکترش کفت نرمی استخوان واینا میگیر مارک اند بدون اسانسشو براش گرفتم چن روزه میدم ،امروز بازم رگه خون دیدم دلم داره میترکه ،وزنش ۵ ماهگی ۷۸۰۰ قدش ۷۰ بوده بچه ارومیه بیقراری یا امتناع از خوردن یا بالا اوردن نداره نگرانیم این رگه خونه ک قطع نمیشه کم بیش میبینم

❤❤❤❤❤❤❤توجه❤❤❤❤❤❤❤

👈👈👈👈👈👈👈09056516371

👈👈👈👈👈👈👈09056516371

👈👈👈👈👈👈👈09056516371

❤ نئوکیت ❤

💜💜💜💜💜انواع مکمل های افزایش وزن نیدو در تمامی رنج سن از کودک تا بزرگسال، پدیاشور،انشور،شیر مایع اینفاترینی،ریسورس جونیور و......

💙💙💙💙💙انواع محصولات برند و معتبر برای رفلاکس موتیلیوم و نکسیوم و گاویسکون و..... کولیک مانند اینفاکول و.... افزایش قد و....

❤❤❤👈👈👈مشاوره رایگان مادر و کودک جهت افزایش شیر،استپ وزن،الرژی،رفلاکس،کولیک و .......

👈👈👈👈👈👈👈09056516371

👈👈👈👈👈👈👈09056516371

❤❤❤❤❤❤❤توجه❤❤❤❤❤❤❤

👈👈👈👈👈👈👈09056516371

👈👈👈👈👈👈👈09056516371

👈👈👈👈👈👈👈09056516371

❤ نئوکیت ❤

👈👈👈👈👈👈👈09056516371

👈👈👈👈👈👈👈09056516371

❤❤❤❤❤❤❤توجه❤❤❤❤❤❤❤

👈👈👈👈👈👈👈09056516371

👈👈👈👈👈👈👈09056516371

👈👈👈👈👈👈👈09056516371

❤ نئوکیت ❤

👈👈👈👈👈👈👈09056516371

👈👈👈👈👈👈👈09056516371