2737
2734
عنوان

مامانایی که بچه هاتون به پروتئین گاوی حساسیت داشتن بیایید تو

| مشاهده متن کامل بحث + 2020477 بازدید | 32934 پست
سلام به مامانایی که با دلی پراز نگرانی و دلهره برای الرژی جگرگوشه هاشون میان به این تاپیک مفید سرمیز ...

عزیزم میشه درخواست دوستیمو قبول کنی واسه این قرصه میخام ازت سوال کنم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام خدا کنه ادمین یا کسی ک تجربه داره بیاد وراهنماییم کنه من دخترم ۵ ماهشه از ۳ ماهگی بعد از یه دور ...

سلام برو توپیج مامان یوسف 

me_allargye اگر درست تایپ کرده باشم

میشه برای  خوب حرف زدن بچم دعاکنیدصلوات بفرستین بگیدبراتون ۱۰تاصلوات بفرستم 
2731

توروخدا اینجا اگ کسی تجربه داره کمکم کنه دارم دق میکنم

بچم 3ماهشه لب به شیر نمیزنه بزوور تو خواب بهش میدم درحدی ک فقط قندش نیوفتع، شیرخشکیم هست

دو سه تا دکتر بردم میگن رفلاکس پنهان داروهای مختلف دادن هنوز نتیجه نگرفتم الان شروع کردم به قرص باکلوفن

توزوخداااا هرکی تجربه ای داره کمکم کنه دارم دق میکنم برا بچم شیر نمیخوره

توروخدا اینجا اگ کسی تجربه داره کمکم کنه دارم دق میکنم بچم 3ماهشه لب به شیر نمیزنه بزوور تو خواب به ...

زیر نظر فوق تخصص گوارش اطفال باش

داروی ضدرفلاکس کم کم اثر میکنه و علاقه به شیر و وزن گیری درست میشه.

دکتر به دخترم ۹ماهگی کمکی اپتامیل پپتی جونیور داد.

آهن ساشه ای... شربت نئوزینک

وزن گیریش بهترشد.

آرام باش،

توکل کن،

تفکر کن،

آستینها را بالا بزن،

آنگاه دستان خداوند را می بینی که زودتر از تو دست به کار شده اند
...............................................................................................................................

خواهش می کنم به هیچ بچه ای به خصوص زیر دو سال هیچوقت شکلات و شیرینی و کلا خوراکی ندین. شاید الرژی داشته باشه
توروخدا اینجا اگ کسی تجربه داره کمکم کنه دارم دق میکنم بچم 3ماهشه لب به شیر نمیزنه بزوور تو خواب به ...

https://www.ninisite.com/discussion/topic/7924991/تجربه-های-من-در-بیماری-کودکانم-در-نوزادی-و-ادرار-سوختگی-سرماخوردگی-آلرژی-حساسیت

اینجا تجربیات آلرژی بچه هارو گذاشتم

آرام باش،

توکل کن،

تفکر کن،

آستینها را بالا بزن،

آنگاه دستان خداوند را می بینی که زودتر از تو دست به کار شده اند
...............................................................................................................................

خواهش می کنم به هیچ بچه ای به خصوص زیر دو سال هیچوقت شکلات و شیرینی و کلا خوراکی ندین. شاید الرژی داشته باشه
2738

❤❤❤❤❤❤❤توجه❤❤❤❤❤❤❤

💙💙💙💙💙فروش انواع شیر خشک 💙💙💙💙

👈👈👈👈👈👈👈09056516371

👈👈👈👈👈👈👈09056516371

👈👈👈👈👈👈👈09056516371

❤❤❤❤❤❤ نئوکیت ❤

گلدن گات ، سیمیلاک گلد ،اپتامیل انگلیس و ترک ، sma ایرلند 

💜💜💜💜💜انواع مکمل های افزایش وزن نیدو در تمامی رنج سن از کودک تا بزرگسال، پدیاشور،انشور،شیر مایع اینفاترینی،ریسورس جونیور و......

💙💙💙💙💙انواع محصولات برند و معتبر برای رفلاکس موتیلیوم و نکسیوم و گاویسکون و..... کولیک مانند اینفاکول و.... افزایش قد و....

❤❤❤❤❤انواع محصولات برای تقویت سیستم ایمنی و سرماخوردگی 

💚💚💚💚💚محصول جهت کنترل و درمان آلرژی ...... 

📢📢انواع مکمل برای افزایش وزن/قد/سیستم ایمنی/مولتی ویتامین/افزایش اشتها و.....

💛💛💛💛💛انواع تب بر خارجی کودک

انواع پوره میوه/سرلاک/پوره ساندیسی،/پاف/بیسکویت و......

❤❤❤👈👈👈مشاوره رایگان مادر و کودک جهت افزایش شیر،استپ وزن،الرژی،رفلاکس،کولیک و .......

👈👈👈👈👈👈👈09056516371

👈👈👈👈👈👈👈09056516371

سلام به مامانایی که با دلی پراز نگرانی و دلهره برای الرژی جگرگوشه هاشون میان به این تاپیک مفید سرمیز ...

سلام عزیزم درخواست دوستیم رو قبول کنین ممنون میشم میخواستم در مورد قرص ازتون سوال بپرسم

سلام پسرمنم 7سالشه وازبدوتولدرفلاکس داشته وتاالان خوب نشده وخیلی ازموادغذایی رفلاکسش راتشدیدمیکنه وحالت تهوع واستفراغ وبی اشتهامیشه

توراخدااگرکسی نتیجه گرفته بهم کمک کنه بعدهفت سال واقعابهم ریختم

سلام پسرمنم 7سالشه وازبدوتولدرفلاکس داشته وتاالان خوب نشده وخیلی ازموادغذایی رفلاکسش راتشدیدمیکنه وح ...

سلام دوست عزیز

اگه تاحالا اندوسکوپی نشده حتما انجام بدین

خواهرزاده من تقریبا همین مشکلات رو داشت و با اندوسکوپی متوجه شدن زخم و التهاب معده داره

سلام دوست عزیز اگه تاحالا اندوسکوپی نشده حتما انجام بدین خواهرزاده من تقریبا همین مشکلات رو داشت و ...

عزیزم آندوسکوپی هم کرد فقط رفلاکس نشون داد

حالا درمان شده بچه خواهرتون؟دارو داشته یابایدبسازه؟

2706