2737
2739
عنوان

بیاین درد و دل😔

| مشاهده متن کامل بحث + 669 بازدید | 38 پست
دوست عزیز هر کسی خودش به دیگران اجازه میده باهاش چطور رفتار کنن .شماهم با هر کسی مثل خودش رفتار کن

به نکته خوبی اشاره کردی. من دقیقا مشکلم همینه مادرشوهرم خیلی پرو و پرتوقع تشریف داره. 

اگر کاری که بامن میکنه رو من باهاش بکنم زندگیمو سیاه میکنه.

همین مشکلو به برادرشوهرم یه بار گفتم گفت حق داری و راست میکی. 

میشه اول برا سلامتی امام زمان بعد برای سلامتی بچه ام صلوات بفرستید؟ شرایطم حیاتیه

همیشه باید تو روابط حدود رو رعایت کرد حتی با دوست صمیمی چه بسا همون دوست ممکنه روزی بدترین دشمن آدم بشه 

گروه زرد❤وزن فعلی ۷۸ ❤هدف اول ۷۳❤ هدف سوم ۶۸❤   ❤ مطمئنم با کمک خدا جونم و با اراده ای که خودش بهم میده ،موفق میشم و تا اخر پاییز و چالش بامداد خمارجان، یه مامان خوش 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اگر هم با رفتار متقابل شرایط بدتر میشه سعی کنید روابطتتون رو کم کم به حداقل برسونید

گروه زرد❤وزن فعلی ۷۸ ❤هدف اول ۷۳❤ هدف سوم ۶۸❤   ❤ مطمئنم با کمک خدا جونم و با اراده ای که خودش بهم میده ،موفق میشم و تا اخر پاییز و چالش بامداد خمارجان، یه مامان خوش 
همش میگفتم ازدواج کنم چقد خوشبخت میشم عالی میشه و فلان  ولیییی نشد که نشد بدترم شد همه چی. شو ...

مادرشوهرمن انقدر بین دختر و عروسش فرق میذاره که حد نداره...هی میگه توهم عین دخترمی ولی انقد تیکه میندازه دخترشو میبره بالا مارو هیچ میبینه...منم کم نمیارم خودمو میبرم بالا ...کارای سختش واسه منه بخور بخواب و رسیدناش مال دخترشه...اینجام شده پادگان ازدر میرم بیرون و میام مهمون میاد باید گزارش رد کنم هرچی میپیچونمش انقد پرروه باز میپرسه.یه جا خیلی دلم شکست من طبقه بالا مادرشوهرمم اولین بار بعد عروسی شوهرم سرما خورد براش شلغم درست کرد کمپوت داد بالا هی زنگ زد حالشوپرسید...منکه سرماخوردم بعدش حتی یه زنگم نزد ببینه حالم خوبه یانه چه برسه به شلغم و کمپوت...اونوقت دخترش تا سرمامیخوره دوروز به زور نگهش میداره خونشون که بهش برسه...حالا انقد که من کمکمش میکردم قبلن دختراش نمیکردن الانم منم گفتم به منچه یه من مثه کوزت نگاه میکنن..دلم خیلی شکسته دوسه سال دیگه هم پول نداریم از اینجا بلندشیم..

من واقعا غصه میخورم وقتی میبینم بیشتر خانم ها درگیر مسایل خانواده شوهرن به جای اینکه تمرکزشونو بذارن تو زندگی خودشون یه نمونه اش مادر خودم که بعد از ۳۵ سال نمیتونه ببخشه و من همیشه میگم خودتو و جوونیتو تباه کرده و اونارو به هدفشون رسوندی

Belle سابق
2740
مادرشوهرمن انقدر بین دختر و عروسش فرق میذاره که حد نداره...هی میگه توهم عین دخترمی ولی انقد تیکه مین ...

از همه مادرشوهرا بدم میاد. به نظرم خودمم هرچقدر سعی کنم خوب باشم عروس اینده ام از من خوشش نمیاد. قانون طبیعته

مادرشوهرمن انقدر بین دختر و عروسش فرق میذاره که حد نداره...هی میگه توهم عین دخترمی ولی انقد تیکه مین ...

مادر شوهر من حتی دلش نمیاد به لفظ بگه تو مثه دخترمی.

یه بار گفت تو که هیچوقت مثه بچه ام نمیشی

میشه اول برا سلامتی امام زمان بعد برای سلامتی بچه ام صلوات بفرستید؟ شرایطم حیاتیه
مادر شوهر من حتی دلش نمیاد به لفظ بگه تو مثه دخترمی. یه بار گفت تو که هیچوقت مثه بچه ام نمیشی

خب بگه تو خیلی دوس داری جای دخترش باشی؟ چرا همه چیو بزرگ میکنید برا خودتون

Belle سابق

سلام خانمای گل و عزیزم.شاید من چون مجردم متوجه مشکلات شما نباشم.ولی اینو میدونم هرطوری که الان با خانواده ی شوهرتون رفتار میکنید در آینده بهتون برمیگرده.حتی اگر پسر ندارین سعی کنید تاجایی که میتونید محبت کنید.واقعا میدونم سخته اما مطمئن باشید به یه صورتی خدا جواب محبتاتونو بهتون میده.سعی کنید مادر شوهرتونو بذارید جای مادرتون.آیا اگر این حرفها و رفتارارو از مادر خودتون ببینید ناراحت میشین؟حتی اگرم ناراحت شید چون مادرتونه سعی میکنید به دل نگیرین.سعی کنید با این دید نگاه کنید و محبت کنید.امیدوارم همتون خوشبخت باشید.

حیفه واقعا خودتون رو انقدر درگیر این مسائل نکنید البته اوایل ازدواج کمی همه درگیر میشن ولی نذارید رو رابطمون با همسرتون خیلی تاثیر بذاره چون اون موقع همسرتون هم موضع میگیره و زندگی به کامتون تلخ میشه

سلام خانمای گل و عزیزم.شاید من چون مجردم متوجه مشکلات شما نباشم.ولی اینو میدونم هرطوری که الان با خا ...

بدیش اینه ادم از دست مادرش ناراحت بشه میتونه بهش بگه اما مادرشوهر هرکاری کرد باید خفه بشی و عقده شه تو دلت