2733
2739
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وسونو بیایید باهم باشیم.

| مشاهده متن کامل بحث + 1239521 بازدید | 137083 پست
سلام خانمای گل میشه بگین روز تخمک گذاری با روزی که تخمک ازاد میشه فرق داره؟چون من سر دخترم دکتر آمپو ...

روز تخمک گذاری همون روز آزاد شدن تخمکه.حالا اینکه شما دختر دار شدی ممکنه به اسپرم همسرتون مربوط باشه 

خدایا مرسی که در حقم معجزه کردی😍😍😍😍🤲🏻🤲🏻🤲🏻

منم عاشق پسرم. از اول هم میگفتم یه بچه میخوام اونم پسر، ولی شوهرم عاشق دختر. همش میگفت بچه فقطدختر، چون خواهر ندار . خلاصه برای بچه اول هیچ کاری نکردم گفتم هر چی شد، شد، اصلا تحقیق هم نکردم. بعد از سالها جلوگیری ماه سوم حامله شم . بچم دختر شد و شوهرم به آرزوش رسید. والا دخترم عشقمه. بچه دوم هم اصلا نمیخواستم ولی شوهرم میگه یه دونه کمه و دخترمون خیلیتنهاست. راست میگه . خانواده من از خیلی خیلی دورن و خانواده شوهرم هم بچه مچه ندارن. بنابراین تصمیم گرفتیم بچه دوم بیاریم به شرطی که پسر بشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من پریودام همیشه 28روزه هست ولی ماه پیش شد21روزه. روز هفتم دوره مثل همیشه از درد تخمدانم فهمیدم تخمکگذاریمه. تخکگذاریم سمت راست بود.از شب قبلش تا 12ظهر روز هفتم تیر کشید و درد داشتم، 11شب اقدام  داشتیم. نشستم تو جوش شیرین، شوهرم قهوه خورد، اول ن ارضا شد و تمام. روز 14  سمت چپم درد گرفت و تیر کشید . میشه دوباره تخمکگذاری ازسمت چپ داشتم؟

سرتونو درد نیارم  روز 19 یعنی دیروز لک دیدم فکر کردم پریود دارم میشم، ولی لکها قطع شد

لطفا تفسیر بفرمایید

2731
ممنون از توضیحات جامعت 😉 کاسنی مصرف نکردین؟؟ شوهرت معجون نمیخورد؟؟ کلا شوهرت توی رژیم همکاری میکرد ...

چرا دو هفته هر جفتمون کاسنی خوردیم و به اونم معجون‌میدادم

رژیم خاصی نبود که بخواد همکاری نکنه ولی کاسنی رو غر میزد میخورد

❤زندگی 

بچه ها از همتون بابت تبریکاتون ممنونم

من انقد توی این چهارماه سر لک بینی و خونریزی استرس کشیدم و ناراحتی داشتم که از خدا برای همتون و خودم فرزند سالم خواستم و میخوام

انشالا که خدا به حق پنج تن زحمتای هیچکدوممون رو هدر نمیده

بانو جان بابت تاپیک خوبت و همراهی که داشتی بینهایت ممنونم انشالا که بچتو با دل خوش و صحیح سالم بغل بگیری

مامان آتنا جان شما هم که دلسوزانه پا به پای ما بودید و از هیچ کمکی دریغ نکردید خدا دخترتو براتون نگه داره و جنسیت دلخواهتو به مصلحت خودش بهتون هدیه کنه

❤زندگی 
سلام دوستای خوبم خداروهزار مرتبه شکر نی نیم سالم بود و جنسیتش دخمل

مبارکه مهناز جون

خداروشکر که سالم و سلامت

شما چه روزایی اقدام داشتین؟

با کیت تخمک گذاری پیدا کرده بودی؟

خدایا امیدم فقط تویی...
2738

سلام صبحتون بخیر و شادی

خداي مهربانم مگر داريم لحظه هايي از اين شيرينتر لحظه هايي ناب از جنس حس زيباي دوباره مادر شدن ❤️❤️خدايا اين حس و حال ناب رو نصيب همه ي دوستانم بگردان🙏🏻
عزیزم شاید آزاد شده و سونوگرافی متوجه نشدن منم آزاد میشه بزرگتر میشه اول دکتر میرم میگه شده کیست اما ...

به منم سونو گفت ترک برداشته و داره آزاد میشه، کیت هم دیروز ظهر بعد سونو کمرنگ شد، ولی مشکل اینجا بود که فولی بالغ و خوب تا ۲۴هست وقتی بزرگتر بشه یعنی حد طبیعی رد کرده و برای من همینجور شده بود

خدایا امیدم فقط تویی...