2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وسونو بیایید باهم باشیم.

| مشاهده متن کامل بحث + 1239641 بازدید | 137083 پست
شاید زود بوده واسه آزمایش. مامان آتنا میگفتن دو سه روز بعد از موعد برید آزمایش. صبر کن بی بی چکت پرر ...

چشم 🙌

اللهم عجل لولیک الفرج                               خدایا بحق علی اصغرامام حسین ع دامن همه منتظرا رو سبز کن به منم یه نینی سالم بده😍
چهارشنبه پنجشنبس بانوجون ...نمیدونم شاید 😒

اوففففففف .صبر کن تا چهارشنبه قشنگ پررنگ بشه بعد برو ازمایش استرس میگیری.من بخاطر همین ب بچه ها میگم با بی بی چک کمرنگ نرید ازمایش دو روز صبرکنید پررنگتر بشه بعد .زود میرید بعدش استرس میگیرید اذیت میشید

بچه های تاپیکم خیلی دوستتون دارم😍😍😍😍انشاله ب ارزوهای قشنگتون برسید😘😘😘😘
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بله عزیزم پرکاری وکم کاری صدرصد تو روند تخمکگذاری هم اثر میزاره .من نداشتم اما اینطور خوندم ومیدونم

مرسی بانو جونم... امیدوارم زود برطرف بشه اخه این ماه قصد داشتم واسه بارداری اقدام کنم 

2731
اوففففففف .صبر کن تا چهارشنبه قشنگ پررنگ بشه بعد برو ازمایش استرس میگیری.من بخاطر همین ب بچه ها میگم ...

اره واقعا اذیت شدم چهل تومنم دادم هیچی😃🙄

اللهم عجل لولیک الفرج                               خدایا بحق علی اصغرامام حسین ع دامن همه منتظرا رو سبز کن به منم یه نینی سالم بده😍
سلام بچه ها،من این ماه اقدام دارم ولی امروز جواب آزمایش تیروییدم گرفتم نرمال نیست ،کم کاری داشتم چند ...

تیرویید باید نرمال بشه یکی از دلایل باردارنشدنه.

حالا شاید داروهاتوعوض کرد.انشاله بزودی نتیجه بگیری.البته من خیلیارو دیدم همزمان با تیرویید باردارم شدن اما مال بعضیا زمان بره

اره واقعا اذیت شدم چهل تومنم دادم هیچی😃🙄

باران‌جااان زود رفتی عزیزم صبر کن از موعدت ک گذشت برو! اول ک نمی دونستم موعدت کی هستش از بی بی مثبتت تعجب کردم!! معمولا بی بی ک هاله می اندازه ی خبرایی هست.. 

و اگر برای تو خیری بخواهد،فضل او را هیچ بازدارنده ای نخواهد بود.(یونس آیه ۱۰۷)
2740
سلام بانو جان خوبی من هفتم موعد پریمه ؛ اولین ماهه اقدام کردم الان بی بی چک نشون میده یا زوده ؟؟

ن گلم زوده صبر کن تا موعدت

باران‌جااان زود رفتی عزیزم صبر کن از موعدت ک گذشت برو! اول ک نمی دونستم موعدت کی هستش از بی بی مثبتت ...

اره عزیزم زود رفتم 😔برام دعا کن انشالله نینیتو سالم بغل بگیری

😂😂😂خخخخ

من دوست ندارم ویار سخت بگیرم ولی حداقل ی جوری بشه از ی جایی ب بعد معدم قفل‌کنه بعد بگه بهم نخوور دیگه دختر می ترکی ها!! خودم ک اراده ندااارم..  

و اگر برای تو خیری بخواهد،فضل او را هیچ بازدارنده ای نخواهد بود.(یونس آیه ۱۰۷)
سلام بچه ها،من این ماه اقدام دارم ولی امروز جواب آزمایش تیروییدم گرفتم نرمال نیست ،کم کاری داشتم چند ...

سلام عزیزم منم امروز فهمیدم پرکاری تیرویید دارم چیزی در این مورد میدونی یعنی منم باید تا چندسال دارو استفاده کنم خیلی ممنون میشم اگه اطلاعی در این مورد داری کمکم کنی خیلی نگرانم

2706