2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وسونو بیایید باهم باشیم.

| مشاهده متن کامل بحث + 1239804 بازدید | 137083 پست
واقعا؟شوهرت ازمایشم داده بود؟تخمکگذاریرم رعایت کردی

جديدا آزمايش داد كه خوب بود بد نبود اما دكتر يه قرص براي تقويت اسپرم نوشت 

براي دختر  كوچيكم آزمايش نداد ،اما تخمك گذاري رو رعايت كرديم 

پسرم منتظر در آغوش كشيدنت هستم   
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فک کنم اون ازمایشگاهیه باهات لج کرده . صبرکن فردایکی دیگه بزن ببین چطوره.با ادرار صبح زود بزن .موعد ...

چهارشنبه پنجشنبس بانوجون ...نمیدونم شاید 😒

اللهم عجل لولیک الفرج                               خدایا بحق علی اصغرامام حسین ع دامن همه منتظرا رو سبز کن به منم یه نینی سالم بده😍
نه .اخه سرما خوردم شدید نمیتونم تشخیص بدم ماله کدومشه.شایدم پف کردم .پف نشانه دختر؟

ن گلم.بدن هر کسی برا حاملگی ی جوری واکنش نشدن میده.من با خواهرم حامله بودیم جفتمون دختر.اون انققققد بااااد کرده بود ک وحشتناک شده بود و اصلا کفش تو پاش نمیرفت.صورتش ک دیگه هیچی افتتتضاح شده بود.بچشم تو پهلوهاش بود و شکمش پهن.

حالا من ی شکم داشتم مث ی توپ جلو.ذره ای ورم نکردم و خوشگل هم شده بودم.مادر شوهرم میگف تو دروغ میگی ک بچه دختره.تو این شکم دختر نیس

2731

سلام بچه ها،من این ماه اقدام دارم ولی امروز جواب آزمایش تیروییدم گرفتم نرمال نیست ،کم کاری داشتم چند ساله قرص مصرف میکنم ولی با این حال نرمال نیست یعنی به مشکل میخورم؟

البته سه شنبه قراره ببرم دکتر غدد ببینه

یعنی امکان داره بگه فعلا اقدام نکن

خدایا فقط به امید تو...
بله يه هاله داره ،فردا تكرار كن آزمايش رو ان شاالله بالا ميره بتا 

عزیزم یعنی یهو از ۳ میره بالا بنظر خودم بیبی بزنم روز موعود برم آز چطوره؟

اللهم عجل لولیک الفرج                               خدایا بحق علی اصغرامام حسین ع دامن همه منتظرا رو سبز کن به منم یه نینی سالم بده😍
ببخشید چون می دونم شما خیلی خانمی وبه همه سوالات با حوصله پاسخ می دین منم زیاد سوال می پرسم میشخ کیت ...

عزیزم کیت رو برو ازدارو خانه بگیر.مکس بگیر 

از روز ۱۰پریودت هر روز سره یه ساعت مشخص مثلا ۱۱صبح با ادرار دوم یکم ادرار کن تویه ظرف بعدش کیت رو تا جاییکه خط نشانه هست ببر تو ادرارت ۲دقیقه نگه دار بیار بیرون تا ۵دقیقه صبرکن اگه دوخط پررنگ بود مثبت اگه یه خط بود منفی.اگه ی خط ویه هاله بود یعنی داری نزدیک میشی ب تخمکگذاری

بچه های تاپیکم خیلی دوستتون دارم😍😍😍😍انشاله ب ارزوهای قشنگتون برسید😘😘😘😘
نه .اخه سرما خوردم شدید نمیتونم تشخیص بدم ماله کدومشه.شایدم پف کردم .پف نشانه دختر؟

ن بابا همینجوری پرسیدم اخه گفتی ب ظاهر چاق شدی گفتم شاید پف کردی

مرسی عزیزان....کسی بوده توی تاپیک که مثل من پرکاری تیرویید داشته باشه؟ ایا ممکنه پرکاری در روند تخمک ...

بله عزیزم پرکاری وکم کاری صدرصد تو روند تخمکگذاری هم اثر میزاره .من نداشتم اما اینطور خوندم ومیدونم

به نظر من سايز فوليكول خيلي مهمه و تعداد و تحرك اسپرم 

سایز فولیکول؟مثلا چطور