2737
2739
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وسونو بیایید باهم باشیم.

| مشاهده متن کامل بحث + 1239690 بازدید | 137083 پست
ایشالا بزودی برای خودت باشه این لحظه من عصرا یخورده حالت تهوع دارم. یا ظهرا اگه ساعتی برم غذا بخورم ...

الهی...دیگه بایدتحمل کنی..لیموترش خیلی خوبه هم بو کنی هم بخوری

آرامش واقعی یعنی وجود خدا تو زندگیت؛خداوند نه به قدر رویاها بلکه به اندازه ایمان و اطمینان توست که می بخشد!الهی حال دلت خیلی زود خوب خوب بشه(خدایا به حق اسمت، دامن همه دوستامو سبز کن و انتظارشونو به پایان برسون)
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من امپولشومیزدم همزمان هم اقدام میکردم

راستی بانو بهم گف عفونت خفنی داری  یه کیسه برام دارو نوشته ۶تا امپول  جنتامایسین دوبسته داکسی دوبسته مترونیدازول دوتا پماد تریپل سولفا وپوویدون ایدان واژینال  گفت داروهات تموم شد میتونی اقدامتو شروع کنی 

ولی دیگه جونی میمونه با اقدام بعد اینهمه دارو

2731
سلام عزیزم  نه با ج آز اسپرمش رفته بود در کل گفته بود آزش خوبه واسه تقویت بیشتر بش داده آمپوا ...

مرسی عزیزم...افرین به روحیه قوی و انرژی مثبتت!بهترین کارو میکنی بیخیالی...خدارو شکر که شوهرتم همراهیت کرد ..خیلی خوبه اینجوری شوهرا همت میکنن.خدا کنه واس منم راضی بشه اینماه بره ازمایش..ای بابا راحت باش تو خوردن.همون زپریود به بعد رعایت کنی کافیه...من که کلا رژیم گذاشتم کنار..فقط خرما و کشمش و موز میخورم..فقط اگه بتونم همون موقع ها رعایت میکنم.

آرامش واقعی یعنی وجود خدا تو زندگیت؛خداوند نه به قدر رویاها بلکه به اندازه ایمان و اطمینان توست که می بخشد!الهی حال دلت خیلی زود خوب خوب بشه(خدایا به حق اسمت، دامن همه دوستامو سبز کن و انتظارشونو به پایان برسون)
بچه ها بنظرتون امشب اقدام کنم یا فردا صبح؟ سونو بهم گفت فولی ۲۴، با ضخامت رحم ۹/۵دارم

عزيزم ممكنه ي توضيحي بدي اين ماه چي خوردي أعم از دارو يا غير دارو، كه فوليت ب اين خوبيه؟

...
من امپولشومیزدم همزمان هم اقدام میکردم

بانو جان اون پستت رو نتوستم پیدا کنم که گفتی بچه سوم تاپیک میزنی واسه نی نی دختر.یه تاپیک در مورد بارداری از طریق میکرو با تعیین جنسیت هم بزن واسه اینده منم استفاده کنم.با تچکر😂😂😂😂

خدایا خوشبختی و شادی رو به همه بده 
2740
سايز فوليت خيلي عاليه امپول نميزني؟؟ 

سلام مریناز عزیزم چطوری یه سوال ازمایس هورمون را روز پنج پری هم میتونم بدم یا نه

یا امام رضای غریب از راه دور دلما گره زدم به پنجره فولادت پیش خدا ضمانتما بکن تا عید یه هدیه ازت میخوام چه دختر چه پسر هر کدومش که بصلاحمه بهم بده چیزی زوری ازت نمیخوام اما بنده کم صبری هستم 😔😔پس خودت به دلم نگاه کن 🌺🌺 خــــُــدایــــٰا راضـــیـَــم بـِــہ رِضـــٰــایـــــہ تـــــــــوُ
بله

بنظر من کیت بزار هروقت پررنگ شد امپولو بزن وشبش اقدام کن البته اگه نمیخای سونو بری

بچه های تاپیکم خیلی دوستتون دارم😍😍😍😍انشاله ب ارزوهای قشنگتون برسید😘😘😘😘
راستی بانو بهم گف عفونت خفنی داری   یه کیسه برام دارو نوشته ۶تا امپول  جنتامایسین دوبسته ...

عفونتت روحتنابرطرف کن بعداقدام

سلام مریناز عزیزم چطوری یه سوال ازمایس هورمون را روز پنج پری هم میتونم بدم یا نه

سلام عزيزم قربونت ، اره تا روز پنج هم فرصت داري مشكلي نيس اما ديرتر نشه چون يه هورموني هست ك تو همين تايم سيكل بايد سنجيده شه

بانو جان اون پستت رو نتوستم پیدا کنم که گفتی بچه سوم تاپیک میزنی واسه نی نی دختر.یه تاپیک در مورد با ...

گفتم اگه نی نیم پسر بشه یه تاپیکم واسه دختردارشدن میزنم.......

میکرو رو عمرا شوهرم قبول کنه.همینجوریش توهیچی همکاری نکرد.اونوقت باید اطلاعات داشته باشم تاپیکشو بزنم😆

بانو جان ویتامین دی به پسر دار شدن ربطی داره؟

ب بارداری کمک میکنه بعضیا ویتامین د شون کمه وباردارنمیشم

2706