2752
2734
عنوان

مشکلاتم با مادرشوهر!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 2761 بازدید | 169 پست
به خدا مامانم اینا زنونه رفتن مسافرت به منم گفتن بیا گفتم نه شوهرم گناه داره تنهاش نمیذارم اما حالا ...

يك موقعه خوبه تنها بزارى مرد رو 

اين جورى قدرت رو بيشتر ميدونه 

اونجام که همش مامانش منو جلو فامیلاشون سبک میکرد هی یه چیزی میگفت بهم میخندیدن یا خودش رو گرفته بود به زور جواب سلاممو میداد یا بچم جلو اونا همش تو بغلش بود و نمیومد تو بغل من انگار که اون مامانشه

فاالله خیر حافظا" و هو الرحم الراحمین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دركت ميكنم خيلي سخته... 

اتفاقا ديروز ي خانم و آقا خيلي جوانو ديدم بخاطر همينكه شوهره حاضر نبود خانه مستقل واسش تهيه كنه مهريشو به اجرا گذاشته بود مرده هم ميگفت مادر من زنه خوبيه كاري بما نداره منطق اش هم اين بود كه چطور اون يكي زن داداشام چندين ساله داره با مادرم تو ي ساختمون زندگي ميكنه مشكليم نداره اما زن من نميتونه(زن داداشش شده بود واسش جامعه آماري) !!!مردا متاسفانه اين مسئله را اصلا درك نميكنن زنها با هم متفاوتند تازه اگه تبعيضي اين وسط وجود نداشته باشه

من كار خانمه را اصلا تاييد نميكنم لطفا كسي بهم حمله نكنه

شما باشید جای من ببینید شوهرتون با مادرش تو دریا به شنا و آب بازی و خنده و تفریح با هم باشن تا کلی وقت

شمام تو ساحل بشینید گریه بچه رو ساکت کنید تا ببینید کی تمومش میکنن خودتونم نمیتونید برید تو آب ناراحت نمیشید؟

فاالله خیر حافظا" و هو الرحم الراحمین

بزار برو چند وقت خونه مامانت تا یکم آرامش پیدا کنی و به شوهرت بگو که فکراشا بکنه ...

بعدشمفقط شوهرتو که بچش نیس باید بقیه ام همکاری کنن به جاریات بگو که منم نیاز به ارامش دارم  گناه که نکردی عروس این بشر شدی

دختر شاه پريون هم که باشي 👸تو بالاترين مقاطع علمي هم باشي دنيا هم رو سرت قسم بخوره...بازم مادر شوهرت معتقده که پسرش حیف شده 😂😂😂

قبول کنید دوستان بعضی از مادرشوهرا واقعا مثل هوو ان همش یه کاری میکنن لج عروسا دربیارن

دختر شاه پريون هم که باشي 👸تو بالاترين مقاطع علمي هم باشي دنيا هم رو سرت قسم بخوره...بازم مادر شوهرت معتقده که پسرش حیف شده 😂😂😂

اولا شما نباید پیش شوهرت بدگویی مادرش رو بکنی. تاالان این کار رو کردی دیدی جواب نداد دیگه چیزی نگو. 

ولی در عوض همون کارهای مادرشوهرت رو با خودش بکن. وقتی میبینی اونا با همدیگه شاد و خوشحال هستن شما خودتو نکش کنار ناراحت بشو. اینجوری فضا را واسه مادرش باز کردی.

شما خودت رو برو بنداز وسط خوشیشون . از شوهرت آویزون شو تا مادرش بدونه زن داره.

2706