2752
2734
عنوان

مشکلاتم با مادرشوهر!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 2761 بازدید | 169 پست
عزیزم تو همین سایت شنیدم چله آیت الله حق شناس حاجت ميده  اگه دوس داشتی بگیر  چون ميگن خی ...

باشه عزیزم ممنون خودم دو بار تا حالا برداشتم اما نتونستم ادامه بدم یه کم سخته یا من زیاد سخت گرفتم اما بازم تلاش میکنم تو کل به خدا 

فاالله خیر حافظا" و هو الرحم الراحمین
کلید رو بذار تو در از داخل که نتونه درو باز کنه بعدم دو بار جواب نده بگو حموم بودم نشنیدم

دوسه بار کلید مونده رو در شاکی میشه و میگه چرا گذاشتی من باید بیام بچرو ببینم .همینجوری سرشو میندازه پایین میره تو اتاق خواب به بهانه ی پنجره و دیدن بیرون. به خدا دو سه بار با حوله حموم بودم اومده تو.من بهد رایمانم از دست این حتی نمیتونستم لباس راحت بپوشم. چون همش میاد تو چن بار مهمونم داشتم اومده و الکی گفته کفشترو دم در ندیدم.میام میرم در خونرو حتی باز میکنم از تو خونش داد میزنه کیه. عصبی شدم از دستش. حوصله بچمو ندارم بعضی وقتا فقط از دست این. ولی شوهرم هیچ اعتراضی نمیکنه.واسه اون که بد نیس تو حلق مادرشه و من بیچاره این وسط زجر میکشم .هیچ کدومشونو هیچ وقت حلال نمیکنم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دوسه بار کلید مونده رو در شاکی میشه و میگه چرا گذاشتی من باید بیام بچرو ببینم .همینجوری سرشو میندازه ...

کاملا درکت میکنم خدا خودش کمکمون کنه 

فاالله خیر حافظا" و هو الرحم الراحمین