2752
2734
عنوان

😍گیسوام😍۱چیز عجیب در مورد نی نی سایتی ها😲😨😱

| مشاهده متن کامل بحث + 2704 بازدید | 200 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مشکلت چیه گلم؟ شوهرت چی؟

مشکلی نداریم 😔😔😔ازمایش ها وعکس رنگی همه خوبن هم من هم شوهرم 

💖فقط خدا💖از دیماه ۹۲منتظر اومدن یه نی نی توی دلم هستم ودلم میخاد مادربشم چشم انتظاری سخته ولی شیرین 😍وقتی ته دلت قرصه که خدا بهت خیلی زود نی نی میده 😍😍میشه یه صلوات برای زودتر رسیدن این روز قشنگ برام بفرستین 🌹🌹
عه بالاخره پريود شدي  به سلامتي بري اقدام 😍😍

ای جونم بله😅

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
2731
مشکلی نداریم 😔😔😔ازمایش ها وعکس رنگی همه خوبن هم من هم شوهرم 

واای

پس چطور اینقدر طول کشیده؟😐😐

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”

😐

تائیس افسونگری بود که با افسون خود،اسکندر را وادار کرد تا پرسپولیس را به آتش بکشد ومن افسونگری هستم که روح را به آتش میکشم...یکی پس از دیگری...افسون نخواست افسونگر باشد...افسونگرش کردند... .
واای پس چطور اینقدر طول کشیده؟😐😐

نمیدونم هرکی هرکاری گفته انجام دادم چله بری دعا دارو دکتر امپول همه چی خوردن گرمی ولی تاالان خدا نخاسته دیگه پول ادامه درمان ندارم خسته شدم 😭😭😭کاش پس فردا که تولدمه وولادت حضرت معصومه خدا به حق نفس های حق شما دل منم خوشحال کنه به نیومدن پریود ومامان شدنم 

💖فقط خدا💖از دیماه ۹۲منتظر اومدن یه نی نی توی دلم هستم ودلم میخاد مادربشم چشم انتظاری سخته ولی شیرین 😍وقتی ته دلت قرصه که خدا بهت خیلی زود نی نی میده 😍😍میشه یه صلوات برای زودتر رسیدن این روز قشنگ برام بفرستین 🌹🌹
نمیدونم هرکی هرکاری گفته انجام دادم چله بری دعا دارو دکتر امپول همه چی خوردن گرمی ولی تاالان خدا نخا ...

حالا که مشکلی نداری مطمئن باش میشی😢دارو رو بذار کنار فقط طبیعی و بیخیال باش😍😍😍قربون دلت برم الهی😢😢😢

من برم بچه ها

😍😍😍عاشقتونم

فدای همتون

قریوووون دل پاکتون😍😍😍

سلام گیسوی خوب وعزیز دیشب یادته تو یه تاپیکی بودیم یه خانمی مشکل فقر داشت کلی غصه خوردیم آخرش گفتی برای بجه دار شدن منم دعا کنید دیشب تا امروز همش سرنمازا به طرز عجیبی به یادت بودم حتی نماز ظهر بود تو سجده آخر اسم تو اومد تو ذهنم برای دعا خدارو شکر میکنم مشکلت حل شده گلی 💗

چهار ماه میشه که حال دلم خوب نیست، دلم گرفته، خانمای گل لطفا برای آرامشم وبرآورده شدن دو تا دعام که خیلی برام مهمن دعا کنید واگه میشه یه صلوات بفرستید 🌹ممنون

البته به تاپیک صلواتت نرسیدم اما همش تو ذهنم بودی دختر تو اول اقدام کن بعداکر خدای نکرده ج نگرفتی  خودت رو دکتری بکن 

چهار ماه میشه که حال دلم خوب نیست، دلم گرفته، خانمای گل لطفا برای آرامشم وبرآورده شدن دو تا دعام که خیلی برام مهمن دعا کنید واگه میشه یه صلوات بفرستید 🌹ممنون
2706