2733
2739
عنوان

😍گیسوام😍۱چیز عجیب در مورد نی نی سایتی ها😲😨😱

| مشاهده متن کامل بحث + 2702 بازدید | 200 پست
تو چرا دیگه کیمیا؟😲😲😲چند روزه؟

نه پریودو نمیگم تاپیک دعارو میگم😐😐😐😐😂😂😂😂😂

میخاستم امتحانم قبول شم نشدم

یه دوست پسر غیرتی بدین بهش خیانت کنم یه جوری بزنه تو دهنم پاره شه خون بیاد ازش دیه بگیرم؛میخوام دندونام رو درست کنم پول ندارم٬ بخدا مجبورم.  
سلام گیسوی خوب وعزیز دیشب یادته تو یه تاپیکی بودیم یه خانمی مشکل فقر داشت کلی غصه خوردیم آخرش گفتی ب ...

مرسی ارام جونم😢😢😢

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

البته به تاپیک صلواتت نرسیدم اما همش تو ذهنم بودی دختر تو اول اقدام کن بعداکر خدای نکرده ج نگرفتی &n ...

باشه چشم😍😍😍

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
پس واسه منم صلوات بفرستين تا نجات پيدا كنم.يا معجزه بشه و زمان به عقب برگرده!!!    

الهم صل علی محمد و ال محمد

2742

گیسو خوش ب حالت چقد محبوبی😢😢😢

حجاب یعنی زنده باد عشق ❤️(( از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)))