2737
2739
عنوان

معلمی بهتره یا کارمندی؟

| مشاهده متن کامل بحث + 17263 بازدید | 135 پست
من کارمندم اما دوست داشتم معلم باشم،درست معلمی حقوقش کمه اما واسه یه خانوم خیلی خوبه به خاطر ساعات ک ...

تعطیلیش عالیه ولی واقعا کارش فرسایشی هست تو خونه هم همیشه گرفتارتصحیح  برگه  و طرح درس نوشتنی

که عشق آسان نمود اول ولی افتاد مشکلها

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تعطیلیش عالیه ولی واقعا کارش فرسایشی هست تو خونه هم همیشه گرفتارتصحیح  برگه  و طرح درس نوش ...

آره خب سر و کله زدن با کلی بچه در روزم سخته،اما هر کاری سختی های خودشو داره دیگه

چشم ها بی فایده اند وقتی ذهن کور باشد.

اصلا هم اینطور نیست....معلمی نصف روز سرکاری نصف روز بشینی خودتو اپدیت کنی و اماده کنی واس فردا....

تابستان هم مطالعه میخواد....

ولی کارمندی صبح تا ظهر وقت ازاد هم وسطش هست..خستگی و انرژی معلمی رو نداره 

2731
دورهمی کجا بود؟؟؟ من هم کارمندم اداره مون هم نسبت به ادارات دیگه خیلی خلوته و ارباب رجوع خیلی کمه. ...

اصلا همچین چیزی نیست 

ما از صبح اول وقت کار میکنیم تا ساعت 6 و 7 

ساعت کاریمون 5 تمام میشه ولی هم کار هست هم کسی جرعت نداره زود بره خانه

لابلای گل سرخ .. در میان کوچه سبز خیال .. شادیت حس قشنگیست .... که من میطلبم
اصلا هم اینطور نیست....معلمی نصف روز سرکاری نصف روز بشینی خودتو اپدیت کنی و اماده کنی واس فردا.... ...

همین که می شینی تو خونه مطالعه می کنی خودش کلیه،مگه چقد میخوای مطالعه کنی آخه؟

عزیزمشما الان تو خونه نشستی پاتو انداختی روی پات .اما کارمندا از صبح تا بعدازظهر درگیرن. شما تو مدرسه ها خیلی کارکنی ساعت یک بالای سر بچه هاتی . اما کارمندا خیلی زود خونه باشن ساعت 4 و 5 .  وووووو بعدشم برای یک زن حقوق نباید مهم باشه که چقدر میگیره

2738
اصلا هم اینطور نیست....معلمی نصف روز سرکاری نصف روز بشینی خودتو اپدیت کنی و اماده کنی واس فردا.... ...

واقعا هیچ وقت ازادی وسطش نیست 

البته به محیط محل کارت داره 

من که وقت برای ناهار هم ندارم

لابلای گل سرخ .. در میان کوچه سبز خیال .. شادیت حس قشنگیست .... که من میطلبم

هر کاری سختی خودش رو داره خانوما

ولی من که بچه دارم میبینم چقدر یه معلم نقش مهمی رو داره، بهرحال هم باید نظارت ، هم رسیدگی به معلم ها بیشتر باشه، واقعا هم شغل سختیه، با سی تا بچه سر و کله زدن کار راحتی نیست

استارتر اگه بری کارمندی ، این تعطیلات و ساعت کاری کمتر رو نداری خب، همه اینا ذو باید در نظر بگیری

منم همیشه فکر میکردم حقوق معلما کمه. من خودم کارمند رسمی یه اداره دولتی هستم

باورتون میشه چند وقت پیش با یه معلم با مدرک خودم صحبت میکردم مبلغ فیش حقوقیش از من بیشتر بود؟؟

من حتی قبل از اینکه این موضوع رو بدونم دلم میخواست معلم بشم واقعا عالیه برای یه خانم

ممنون میشم برای شادی روح پدر عزیزم صلوات بفرستید
عزیزمشما الان تو خونه نشستی پاتو انداختی روی پات .اما کارمندا از صبح تا بعدازظهر درگیرن. شما تو مدرس ...

با قسمت اول حرفت موافقم،اما چرا نباید واسه یه زن حقوق مهم نباشه؟ماهم داریم پا به پای مردا کار می کنیم

2706