2733
2734

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
خوب چرا؟ مگه دکتر چی گفت؟

دکترم هیچی نگفت و گفت همه خوبه و غربالگری دومو برام نوشت اما خودم خوندم دیدم نوشته papp از حد نرما دودهم کمتره

شما چی دکترت چیزی گفت؟ 

و دوباره مادر شدن زیباترین حس جهانم شد 
ریسکم برای داون ۱ به ۱۱۳ بود. سل فری دادم نرمال بود اما بازم دلم طاقت نیاورد آمینوسنتز هم شدم که خدا ...

خداروشکر 

می تونم بپرسم چند بود؟

و دکترت دلیل کم بودنش رو چی گفت؟

من تازه این هفته آمنیوسنتز دارم

دکترم هیچی نگفت و گفت همه خوبه و غربالگری دومو برام نوشت اما خودم خوندم دیدم نوشته papp از حد نرما د ...

سلام عزيزم يه سوال دارم مقدار papp-a من از ٥/٤هستش يه حا نوشته ٢/٥به بعد نرمال نيس...ازمايشگاه حد نرمال رو نزده.....كسي اطلاعاتي داره؟نگرانم

سلام عزيزم يه سوال دارم مقدار papp-a من از ٥/٤هستش يه حا نوشته ٢/٥به بعد نرمال نيس...ازمايشگاه حد نر ...

سلام گلم دکتر که من اصلا حتی به اون نگاهم نکرد حتی من ازش پرسیدم هیچییی نگفت و گفت اون هیچی نیست

و دوباره مادر شدن زیباترین حس جهانم شد