2752
2734

تعداد خیلی کمی گفتن چاق می‌کنه 

خیلیام گفتن چاق نمیکنه 

حالا کدومشه

این کاربری دست دو نفره .. چون با کاربریم بحث مذهبی کردی و ترکید ، مجبوری الان کاربریتو باهام سهیم باشی🙃 چون دیگه سیم کارتی برام نمونده🙂 امیدوارم جفتمون راضی باشیم😍 تاپیکای عشق و عاشقی مال منه 😍

من یه نفر چند روز پیش بهم گفت پودر انترامیل پر پروتیین از داروخونه گرفته چهار پنج کیلو چاق شده، در عرض دو ماه. 

فک کنم مخمرم کنارش خورد خوب باشه

خداییش بیاین ظاهربین نباشیم 😒  ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ...😂🦋            
من یه نفر چند روز پیش بهم گفت پودر انترامیل پر پروتیین از داروخونه گرفته چهار پنج کیلو چاق شده، در ع ...

یعنی ضرر نداره این پودره میترسم خیلی 

از کجا مطمئن بشم

این کاربری دست دو نفره .. چون با کاربریم بحث مذهبی کردی و ترکید ، مجبوری الان کاربریتو باهام سهیم باشی🙃 چون دیگه سیم کارتی برام نمونده🙂 امیدوارم جفتمون راضی باشیم😍 تاپیکای عشق و عاشقی مال منه 😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

یعنی ضرر نداره این پودره میترسم خیلی  از کجا مطمئن بشم

نه عزیزم عوارض نداره. اما خب روزی دو سه بار بعد از وعده های غذاییت باید بخوری. نه بیشتر از ۱۰۰ گرم در روز، چون به هر حال ویتامین و ....زیادیشم ممکنه مسمومیت بیاره. اینو به بچه ها و مریضایی که نمیتونن خوب غذا بخورن میدن

خداییش بیاین ظاهربین نباشیم 😒  ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ...😂🦋            
نه عزیزم عوارض نداره. اما خب روزی دو سه بار بعد از وعده های غذاییت باید بخوری. نه بیشتر از ۱۰۰ گرم د ...

😘🌹