2733
2734
عنوان

هلاکه‌ خوابم امتحان دارم

112 بازدید | 12 پست

سه روزه پشت سر هم افتاده

شنبه یکشنبه

دوشنبه که امروزه 

دیروز پنج صبح پاشدم‌ خوندم بعد دیشب تااا‌ خوابیدم ۳ شب شد رسما افتادم تو تشک‌

الان پاشدم چشمام بخدا باز نمیشه

همش میترسم بخوابم‌ بعد خواب بمونم😭😭 هیچکی‌ نیست بیدارم کنه

خدا لعنتشون‌ شون‌ که بعد تا ۲۳ خرداد امتحاناتومون‌ هست خب لامصب تا ۳۰ خرداد مینداختین فاصله میزاشتین

اینم تموم میشه. تحمل کن

خداییش بیاین ظاهربین نباشیم 😒  ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ...😂🦋            

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

موفق باشی عزیزم.اشکال نداره الان بیخابی میکشی درعوضش تمام تابستون‌ رو بخواب  

خانم هستم .مشاور سلامت درطب سنتی وتشخیص بیماری ها ازروی عکس زبان.. و درمان انواع بیماریهای زنانه وزیبایی وپوست ومو و تناسب اندام.میتونم درهرزمینه درمانی کمکت کنم.... اللهم عجل لولیک الفرج. 
قشنگ منم داغونم دیروز 5 پاشدم تا 1 شب گیر بودم  4 امروز دوباره پاشدم چشمام باز نمیشه فقط دارم ...

تو این س روز خودمون با نسکافه سر حال گذاشتم

الان واقعن دیگه حالم بهم میخوره انقد خوردم