2733
2734
عنوان

دعوا

208 بازدید | 19 پست

امروز صبح پسرمو دعوا کردم از صبحش ک‌بیدار شد درست حسابی غذا نمیخورد منم‌حوصلم‌سر‌رفت کلافه شده بودم‌سرهرچیز‌کوچیکی دعواش میکردم بعد کار برام پیش اومد سپردمش ب مادرم رفتم کارمو انجام‌دادم اومدم

مادرم‌میگفت بهش گفته‌مامانی منو دعوا کرده و‌گویا بعضی‌حرفامو بهش زده

الان ناراحتم ک بچم ازم‌ناراحته😞

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

بعضی وقتا خداروشکر میکنم مادر نشدم واقعا سخته

وقتی باهاشون‌خوب برخورد بشه تنها عشق زندگیشون‌میشی‌اما امان‌روزی ک مادر یا پدر باهاشون بدرفتاری کنه

وقتی باهاشون‌خوب برخورد بشه تنها عشق زندگیشون‌میشی‌اما امان‌روزی ک مادر یا پدر باهاشون بدرفتاری کنه

نمیدونم بعضی وقتام دلم میگیره 

ممنون میشم وقتی برای استارتر پست میذارم جز ایشون کسی ریپلی نکنه👍🏻
کاملا درسته میشه خواهش کنم برای ارامش قلبم دعا کنی

حتما عزیزم ، فراموش نکن ما به دنیا آوردیم و بااااااید یه روان سالم تحویلشون بدیم❤️

من وعشقم و دختر نازمو و دوقلوهام🧡
دوبار سقط داشتم

آخی عزیزدلم آره خب سخته هم روحی هم جسمی ادم اذیت میشه امیدوارم در بهترین موقعیت خدا دامنتو‌سبز کنه و از وجود فرزند یا فرزندانت لذت ببری

حتما عزیزم ، فراموش نکن ما به دنیا آوردیم و بااااااید یه روان سالم تحویلشون بدیم❤️

ممنونم عزیزم امیدوارم بتونم بچه سالم چ روحی چ‌جسمی تحویل جامعه بدم ک ب درد دین و‌جامعه‌بخوره

آخی عزیزدلم آره خب سخته هم روحی هم جسمی ادم اذیت میشه امیدوارم در بهترین موقعیت خدا دامنتو‌سبز کنه و ...

🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍

ممنون میشم وقتی برای استارتر پست میذارم جز ایشون کسی ریپلی نکنه👍🏻

من دوقلو دارم  یکیو سر یه چیز دعوا میکنم اون یکی میاد که چرا داداشمو دعوا کردی و دوتا دعوا درست میشه 😐😐😐

فک کنم کاربری سیزدهمم میشه هرجا دیدین دارم به ترکیدن نزدیک میشم دو جمله بخوام بذارم امضام باشه اینه که...  زیبای من به خانواده ادمی که قصد داری باهاش ازدواج کنی به تک تک رفتار هاشون دقت کن اگه اون رفتارها رو اعصابت بود بعدا با همسرت هم به مشکل میخوری چون ایشون هم بچه همون خانواده ست و رفتار کردارش به اونا شبیه هستش 🙄     خواهر عزیزم اگه شرایط زندگی مشترکت خوب نیست و تو داری تمام تلاشتو میکنی ولی طرف مقابلت فقط نگاه میکنه یعنی حتما تو لایق ادمی بهتر از ایشونی!
2706