2733
2734
عنوان

شما بودین همچین ازدواجی میکردین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 308 بازدید | 31 پست
اگه با این جدیده ازدواج کنی چندماه بعد ازدواجت  حسرت اونی که باهاش دوست بودی رو میخوری

میدونم ولی تو این دوسه سال خیلی تلاش کردم بابامو راضی کنم گریه کردم  التماس بابامو کردم فایده نداشت الان ازشون خستم فقط برافرار از خونه میخام ازدواج کنم

اگه یک درصد دلت پیش اون آقا گیره و بهش علاقه داری تسلیم پدرت نشو چون زندگی برات سخت میشه ازدواج نکن ...

تو خونه هم بهم سخت میگذره ۲۸ سالمه  دیگه با مامان بابام سازش ندارم تو خونه ارامش ندارم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اخه بهش بگم ک کل فامیلو پر میکنه من بافلانی دوست بودم تو خانواده فامیل ما این چیزا بد میدونن نمیخام ...

واقعا اگ کسی همچین شخصیت خاله زنک و دایی زنکی داره اصلا ب ازدواج باهاش چرا فکر میکنی!!! این همه ادم قبل ازدواج رابطه داشتن و دوست پسر داشتن،مگ کسی باید در موردشون بد بگه!

میدونم شخصیتش خاله زنگه باهاش بزرگ شدم تمام اخلاقاشو از برم 

دختر خب جواب منفی بده.فک کن چهار روز دیگه از یه جا خبر این رابطه رو بشنوه،نامزد باشید یا ازدواج کرده باشید...دیگه شبو روز برات نمیذاره ک

تو خونه هم بهم سخت میگذره ۲۸ سالمه  دیگه با مامان بابام سازش ندارم تو خونه ارامش ندارم

میدونم چی میگی ولی این کار تو از چاله در اومدن و تو چاه افتادنه این دوتا مورد فامیلن اگه با اولی نشد ازدواج کنی دومی رو رد کن قید فامیل بزن چون فردا روزی حرف حدیث پچ پچ کردن زیاده با غریبه ازدواج کن یه مدت بزار از کات کردنت بگذره اسیب نبینی به خودت فرصت بده هیچ کاری با عجله کردن سرانجام نداره

خود دانی

بستگی داره چه شخصیتی داشته باشه و چطور کات کرده باشید و چقدر به خودتون وابسته ش کرده باشید 

ادم بی ذاتی نیس ولی وفتی بهش گفتم فلانی اومده خاستگاری گفت من نمیذارم باون ازدواج کنی میرم همه چیو بهش میگم ولی بعد گفت من از عصبانیت اون حرفو زدم تو حق انتخاب داری من هیچ وقت رندگیتو خراب نمیکنم  بهم‌گفت ولی تو زندگی منو خراب کردی من دوست داشتم گفت من دیگه هیچ وقت دیگه نمیتونم زندگی عادی داشته باشم 

میدونم چی میگی ولی این کار تو از چاله در اومدن و تو چاه افتادنه این دوتا مورد فامیلن اگه با اولی نشد ...

نظرم خودم رو غریبس  درسته حرفت خودمم بالین وضعیت غریبه روترجیح میدم

ادم بی ذاتی نیس ولی وفتی بهش گفتم فلانی اومده خاستگاری گفت من نمیذارم باون ازدواج کنی میرم همه چیو ب ...

پس احتمال داره کاری بهت نداشته باشه 

اما خودت سبک سنگین کن باتوجه به چیزهایی که پیش اومده و با توجه به آینده نگری ببین چی به صلاحت هست 

نگین علینقی هستم و تمام اطلاعات بنده در سایت سازمان نظام روانشناسی موجود هست 🌹
2706