2733
2734
عنوان

شما بودین همچین ازدواجی میکردین؟

308 بازدید | 31 پست

من خودم کسیو تو فامیل میخاستم و دو سالم باهاش بودم ولی خونوادم ب هبچ وجهی راضیی نشدن  و تقریبا همه میدونستن ماهمو میخایم حالا یه فامیل دیکه اومده خاستگاری و بابام خیلی راضییه میگه همینوو قبول کن 

مادر اون کسی که الان اومده خاستگاریم کامل در جریان بود ک من کسی دبگه رو  میخاستم    حالا میترسم ازدواج کنم بعد ها اون پسره ک دوسال باهاش بودم  برام دردسر درست کنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ب نظر منم بگو بهش.اگ راضی نبود ک ازدواج نمیکنید اگرم پذیرفت ک دیگ هیچی

اخه بهش بگم ک کل فامیلو پر میکنه من بافلانی دوست بودم تو خانواده فامیل ما این چیزا بد میدونن نمیخام ابروم بره 

خب پس برات دردسر نداره اگه واقعا اونو نمیخوای یجور بفهمونش که داری وارد رابطه دیگ میشی یا مثلا بگو ...

بهش گفتم  اول عصبی شد ک نمیذارم یاوون ازدواج کنی میرم همه چبو بهش میگم بعد گفت من از عصبانیت اینو گفتم تو حق انتخاب داری هیچ وقت زندگیتو بهم نمیزنم  ولی من دوست داشتم زندگیمو خراب کردی

2706