2733
2734
عنوان

قبول دارید ادمای دهه ۶۰ و ۷۰ بهترین و با ادب ترین و قانع ترین و...

| مشاهده متن کامل بحث + 436 بازدید | 58 پست

رفتار آدما به دهه ربطی نداره دسته بندی نکن عزیزم

همه جوره دیدم برعکس اینم دیدم عین اینم دیدم

سوال در مورد عطر و میکاپ و لوازم ارایشی داشتین ریپ بزنین😁دخترممممم پروفم طنزه🦋کاربر محترم نظر من خطاب به استارتر هست پس اگه مخالفی سکوت کن و رد شو👏ولی اگه توهین کنی مطمئن باش سکوت نمیکنم جواب برای بی ادبا زیاد دارم و همتونو حریفم😂🗡🗡

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چاکرتیم لازم نبود این همه تعریف و تمجید .ولی خوب دهه های دیگه هم خوب و بد دارن .دهه پنجاه بنظر من تلاششون بیشتر بوده سختی بیشتری هم کشیدن 

خدایا کمکم کن جزتو کسیو ندارم .خدایااا تورو خدااااااااا

حرفاو قبول دارم دهه 60 و 70 چون سختگیریای بزرگترا رو دیدن اینطور مظلوم شدن

و البته در هر دهه ای همه طور هست اما اغلب اینا که گفتی درسته 

من خودم 70ایم هم از پدرمادرم کشیدم هم از بچه ام 

لطفا لایک نکنید ممنونم .
کاملا قبول دارم ☺️ ولی شما هم قبول کن همین ۶۰ و هفتادیا دهه ۸۰ و ۹۰ رو اینقدر بد تربیت کردن 

بخاطر اینکه خودشون تحت فشار بودن یه مقدار ازاد گذاشتن اونوقت خراب شدن و کوچیکترا رو سرشون سوار شدن 

لطفا لایک نکنید ممنونم .
به نظرم چون ب خاطر احترام هر چیزی قبول کردن سکوت کردم بعضیاشون نه همه بهتون بر نخوره یکم عقده دارن&n ...

نه بر نمیخوره 

اتفاقا درست میگید همین ضعف اعصابی که گفتم میشه گف یکی از دلایلش همین جانب داری اطرافیانشون هست

2706