2733
2734

دهه ۴۰ و ۵۰ فقط انتظار دارن حرف حرف خودشون باشه و همیشه بهشون احترام گذاشته بشه و درصورتی که اصلا خودشون حق به کوچیکتر از خودشون نمیدن و همیشه باید حرف اونا پیش بره ... 

دهه ۸۰ و ۹۰ هم که کلا نمیدونن ادب چیه و احترام چیه 

دهه ۷۰ و ۶۰ هم بلدن احترام به بزرگتر بزارن و هم احترام به نظر کوچیکتر و همیشه اروم و قانع و هستن 

به نظرم ادمای این دهه بهترینان ولی ضعف اعصاب تو بیشتریشون دیده میشه 

درسته نظرم یا اشتباه فکر میکنم 

بله درست 

جایی‌ خوانده بودم که درد آدم را بزرگ می‌‌کند و روح را صیقل می‌دهدو تجربه را زیاد می‌کند. هیچ جا ننوشته‌اند که درد با یک زن، با یک مادر چه می‌‌کند. مادران درد کشیده یا زود می‌میرند، یا برای همیشه می‌‌روند، یا می‌‌مانند با چشمانی که رنگِ بی‌‌تفاوتی‌ گرفته استو دستانی که زیر ناخن‌هایش جز چیزی نمی‌روید، و گیسوانی که رقص بر شانه‌های زنانه را به خاطر نمی‌‌آورند. مادرانی بی‌ هیچ آرزویی، با ‌دنیایی کوچک. دنیایی بسیار بسیار کوچک. هیچکس از مادرانی که به بهشت نمی‌‌روند چیزی ننوشته است.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ضعف اعصاب که درسته متاسفانه.

اما تربیت و ادب همیشه به خانواده بر میگرده 

سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱

باهات موافقم

فقط 7 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدا لعنت کنه آدمه خیانت کارو هیچ جوره قابل هضم نیست برام حتی اگه زن یا شوهرت یه روز به مرگشونم باشه از مریضی  نباید خیانت کنی جدا شو بعد هر غلطی دلت خواست بکن                          حالم بده چشام گریونه دلم پراز غصه است دلم درد داره به کی بگم  یه فردیم ۱۰ سال از بهترین روزای زندگیمو با پیر زن و پیرمرد زندگی کردم با من از خوشی های زندگی حرف نزن ۲۷ سالمه ولی ببینیم انگار یه زنه ۶۷ ساله افسردم 

فقد موندم چجوری ادما رو از دهه میای تفسیر میکنی واقعا حیرت آور بود...

هرکس تو دهه خدش زندگی کرده تو اون شرایط بوده و شرایط تو یک دهه برای تمام اون افراد یکسان نیست... 

ربطی نداره من خودم ۶۰ هستم . چون ماها خیلی مخدود بودیم اون دوره  سرم و حیا قبلا بیشتر بود ولی بچه ها الان ازادی بیشتر دارن قبلا گوشی این چیزا کجا بود

۶.۶.۶۶ رند بودیم وقتی رند مد نبود✌️ متاهل          خدایا ما مسجد نرفتیم.ولی دل کسیو نشکوندیم.ما روزه نگرفتیم.ولی حق کسیو نخوردیم.ما حج نرفتیم.ولی ابرو کسیو نبردیم ما وارث ایمانی.آنرا به منبر نفروختیم
2706