2733
2734
عنوان

وسواس فکری

| مشاهده متن کامل بحث + 270 بازدید | 46 پست
من الان اقدامم  فکر نمیکنم بشه این قرصا مصرف کرد

عزیزم شما ک اقدامی ک حتما باید بری دکتر حتما هم برو روانپزشک (مغزو اعصاب یا روانشناس یا مشاور نرو ) حتی باردارم بشی تو بارداری برات مشکل میشه بعد زایمان ک نگم برات انقد ک هورمونا بهم میریزع

من وسواسو قبل بارداریم داشتم ک بدون دارو خودم درمانش کردم ولی انقد بلا سرم اومد ک اخرش شد این الهی ک ...

آره یخورده هم ضعیف شدن بدن و کمبود ویتامین ها و سبک زندگی ناسالم تاثیر داره یه خانومی هست تو همین نی نی سایت اگه اشتباه نکنم اسم کاربریش مامانل بود این خانم از تجربه درمانش گفته اینم خیلی خوبه رعایت کنیم 

خدارو شکر که الان  خوبی عزیزم در پناه خدا همیشه خوب باشی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزیزم شما ک اقدامی ک حتما باید بری دکتر حتما هم برو روانپزشک (مغزو اعصاب یا روانشناس یا مشاور نرو ) ...

چندماه قبل اقدام رفتم ک اقدام کنم،سه جلسه رفتم،خیلی ضعیف بود روانشناس،خیلی ضعیف،مثلا بهم معرفی کرده بودن ک خوبه

بعد مسایلی پیش اومد نشد باهاش ادامه بدم البته کاربلد نبودنش هم دخیل بود

مغز و اعصاب گفتین نرم؟؟

همین ک دکتر کاربلد باشه خیلی مهم

مخصوصا ک تو پروسه اقدام هستم

تجربه داشته باشه بتونه دارو مناسب تجویز کنه

آره یخورده هم ضعیف شدن بدن و کمبود ویتامین ها و سبک زندگی ناسالم تاثیر داره یه خانومی هست تو همین نی ...

زندگی ناسالمو نمیدونم من هرروزمو پیاده روی داشتم اهنگ گوش میدادم میرقصیدم دنبال غذا وخوراک خوب بودم برا بچه از بلدرچین گرفته تا مرغ وخروس محلی همینام خودش حساسیت بیخودی بوذ 😝باورت نمیشه یه شیر خشک نمیتونستم بزنم دمای آبو با دماسنج چک میکردم حتی تایپک زدم براش ک سختمه بقیه میگفتن اسونه خدایی الان میخندم بچم شش ماهشه تازه میگم بعد دوسالگیم بهش شیر خشک میدم 😂نمیگم اسونه ولی سختم نیس انقد ک من بزرگش کردم برا خودم 

من وسواس داشتم دکتر بهم میگفت وقتی این افکارمیاد فکر کن یکی با چاقو دنبالته و تو میخوای سریع سوار یه ماشین بشی و فرار کنی گفت وقتی این افکار میاد بگو من باید سریع سوار شم و فرار کنم و اینجوری از موقعیتی که هستی فرار میکنی یعنی ذهنتو فراری میدی 

البته من درمان دارویی شدم ولی این موضوع بهم کمک میکرد تو درمانم 

سلام دوست عزیز بعد از چند وقت نتیجه گرفتید ؟

ببین دکترم اوایلش هفته ای ویزیتم میکرد تا به یه ثباتی برسم چند نوبت پشت سرهم رفتم بعد که دیگه خوب شدم  یه دارو رو گفت ادامه بده فعلا 

فکر کنم تو همون ماه اول روند بهبودیم شروع شد ولی یه چند ماه میشه تا به ثبات برسه

ببین دکترم اوایلش هفته ای ویزیتم میکرد تا به یه ثباتی برسم چند نوبت پشت سرهم رفتم بعد که دیگه خوب شد ...

عزیزم وسواس فکری خیلی طول می‌کشه تا خوب بشه؟ مثلا من الان از عید دارو میخورم بعترم اما خوب نشدم هنوز

2706