2733
2734
عنوان

وسواس فکری

270 بازدید | 46 پست

سلام خوبید من نمی‌دونم چم شده مثلا انگار یکی تو مغزمه بهم دستور میده مثلا میگه اگه به دیواری که ازش رد شدی دست نزنید اتفاق بدی برام میفته کسی تا حالا اینو تجربه کرده نمی‌دونم چمه اگه واردید‌ کمکم کنید خواهشاً خیلی دارم اذیت میشم ممنون 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام خوابتون چطوره ؟ کابوس و بختک و توهم دارین؟

علامه طباطبایی : ابد در پیش داریم،،،،،برای زندگی دیگران فرشته باشیم😇 نه شیطان😈 ، در پس هر مشورت و نظر ما پشت گوشی ها و در فضای مجازی یک انسان سرشار از احساس نشسته و یک زندگی واقعی داره که با یک جمله یا حتی یک کلمه ما ممکنه تصمیم مهمی بگیره ، سبب از هم پاشیده شدن یک زندگی 💣، از بین رفتن عشق یک زوج 💔، ساختن روزهای تلخ بچه های یک خانواده آسیب دیده 😭 نباشیم.ما نظری میدیم و رد میشیم و به زندگی خودمون میپردازیم یک انسان میمونه و تجزیه و تحلیل حرفهای ما....اشک ها ، شب بیداری ها و تصمیمات مهم.خداوندا مرا آن ده که آن به💫 

اول سعی کن خودت حلش کنی اگر نشد و دیدی طولانی مدت تو این افکار هستی برو دکتر 

من داشتم طولانی مدت شده بود و گاهی بهتر بودم گاهی بدتر دیگه بعد از مدت زیادی رفتم روانپزشک و راحت شدم

اما اشتباه کردم که زودتر نرفتم درسته تا یه مدت قرص باید بخورم ولی خیلی خوشحالم که اون فکرا دیگه نیست

اگه این علائم باشه  چطوره؟؟

اینجا تو سایت بارداری نمیشه بازش کرد اما باید یک سری اعمال انجام بدن تا رفع بشه

علامه طباطبایی : ابد در پیش داریم،،،،،برای زندگی دیگران فرشته باشیم😇 نه شیطان😈 ، در پس هر مشورت و نظر ما پشت گوشی ها و در فضای مجازی یک انسان سرشار از احساس نشسته و یک زندگی واقعی داره که با یک جمله یا حتی یک کلمه ما ممکنه تصمیم مهمی بگیره ، سبب از هم پاشیده شدن یک زندگی 💣، از بین رفتن عشق یک زوج 💔، ساختن روزهای تلخ بچه های یک خانواده آسیب دیده 😭 نباشیم.ما نظری میدیم و رد میشیم و به زندگی خودمون میپردازیم یک انسان میمونه و تجزیه و تحلیل حرفهای ما....اشک ها ، شب بیداری ها و تصمیمات مهم.خداوندا مرا آن ده که آن به💫 
اینجا تو سایت بارداری نمیشه بازش کرد اما باید یک سری اعمال انجام بدن تا رفع بشه

خب من این علایم دارم

البته توهم فکر نمیکنم داشته باشم ن ندارم

ولی مابقی رو و وسواس فکری رو دارم

2706