2733
2734

حوصلم سر رفته بود یه پیج علکی زدم یه عکسم از خودم که با برنامه درست کرده بودم گذاشتم پروفایلم 

الان یه عالمه پسر ریختن پی‌ویم 

نمیدونم جواب کدومو بدم😣 

یه افسانه هست که میگه:                                          اگه یهو قلبت درد گرفت و تیر کشید                            یعنی کسی که دوستش داری،                                    جونش در خطره....💔                                                                                                                           اگه امضامو خوندی ممنون میشم برای شادی روح بابام یه صلوات بفرستی☺�

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اخی این پسرام دنیای چرتی دارنا

بدبختا چقددد باید اویزون شن تاشااااید یکی قبولشون کنه

خصوصا هولاشون ک خیلی درب درن

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/

دیوونم کردن 

مث چی پشیمونم از پیج زدنم 😥

یه افسانه هست که میگه:                                          اگه یهو قلبت درد گرفت و تیر کشید                            یعنی کسی که دوستش داری،                                    جونش در خطره....💔                                                                                                                           اگه امضامو خوندی ممنون میشم برای شادی روح بابام یه صلوات بفرستی☺�
اخی این پسرام دنیای چرتی دارنا بدبختا چقددد باید اویزون شن تاشااااید یکی قبولشون کنه خصوصا هولاشون ...

از پسرای هول متنفرم

🌹 إنَّا لِلَّهِ وَإِنَّا إِلَيْهِ رَاجِعُونَ #سیدابراهیم_شهادتت_مبارک🖤🏴

😀😂😀😂

پرستار:👈اگه سوال پزشکی داشتین در خدمتم🌱تفسیر آزمایش📄🩸 👩‍⚕️معرفی انواع قرص و دارو 💊                                   بله پروفایل خودمم😍                                                       [[🤍فَاصْبِرْ إِنَّ وَعْدَ اللَّهِ حَقٌّ🤍]]                                           صلوات برای شهید ابراهیم هادی یادت نره دوست گلم💖               الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🌷🌸               با احترام : درخواست دوستی نمی‌پذیرم سوالی داشتین تگم کنید ممنونم🦋                                                                             
2706