2752
2734

خداییش بخونید ببینید واقعیه  یا   الکی داستان بافته  ؟

خیلی برگام ریختــــ

چندین تاپیک زده بود که این حرف رو تاکید کنه

پباماش کپی میکنم  اسمش مشخص  نباشع

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من که خسته شدم رفتم

بابت امضات پسرم ۶سالشه یه جوری باهام بحث میکنه ..آخرسرمیگیم حق باتوئه من نمیفهمم شما بچه ی منی من بزرگترم ولی توبهترمیدونی فقط ولم کن.....حالا امصات واقعاحقه

الهم صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم .هدیه برای امام زمان ...خدایاشکرت .ممنونم ازت .                        

ازینجاس:           من 8 سال بود یک نفر دوست داشتم هر نذری و چله آیی برداشتم نشد که نشد یکدفعه اومدن خواستگاری باباش و بابام چنان دعوایی کردن که من فاتحه رابطه رو خوندم

👈بعد اون من به پسره گفتم ما قسمت هم نیستیم برو اونم با گریه و التماس خلاصه دعوا و بحث دیگه من کلا جوابش ندادم ، شبانه روز زار زدم تا اینکه یکسال از این قضیه گذشت و فهمیدم بدون اون نمیتونم 

بابت امضات پسرم ۶سالشه یه جوری باهام بحث میکنه ..آخرسرمیگیم حق باتوئه من نمیفهمم شما بچه ی منی من بز ...

منم با کسی بحث نمیکنم 

خیلی لج کنه میگم باشه هر چی شما بگید

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
2706