2733
2734
عنوان

دوازدهمای تجربی اگه شمام مسخرم نمیکنید میشه یلحظه بیاید

| مشاهده متن کامل بحث + 674 بازدید | 42 پست
عزیز دلم نمره ات خیلی خوبه❤ ولی الان موضوعی که بیشتر من نگرانت شدم این احساسته اصلا نذار هیجانات تو ...

چشم، ممنونم  

چقد شما مهربونی ❤️🥺

خدایا تو تمام زندگی منی.. تمامش.. :)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

هیچی فقط از همون اول دبیرستان درست درس میخوندم و هیچوقت حتی یک صفحه نذاشتم رو هم شه.. اما تو تست و ا ...

روزی چندساعت میخونی

منم خیلی میخوندم ولی امروز گند زدم.. شب بیدار بودم کلا خیلی خونده بودم

ولی از وقتی پامو از در خونه گذاشتم بیرون بدشانسی برام بارید

سر جلسه از شدت لرزش دست هیچی نمیتونستم بنویسم

ولی حساب کردم دیگه پایین ترین حدش میشم ۱۷

منم کنکور گند زدم

اصلا یه حال بدی ام

امیدمو از دست دادم

قشنگم واقعا نمرتون عالیه اونم برای نهایی، اصلا دلیلی نداره بخاطر۲۵ صدم انگیزتون رو از دست بدین ۱۹ ...

آخه یه اخلاق مزخرفی دارم میگم اگه حتی ۵۰۰ نفر هم تو کشور تونسته باشن ۲۰ شن من بخاطر فقط عربی از ۵۰۰نفر عقب افتادم.. حالا بقیه امتحانا ک بماند... :)

فکرم درسته بنظرتون؟

روزی چندساعت میخونی منم خیلی میخوندم ولی امروز گند زدم.. شب بیدار بودم کلا خیلی خونده بودم ولی از ...

چرا لرزش دست؟ تو هم مثل من اضطرابی هستی؟ 

وای خیلی بده همه فکر می‌کنن شاد و شنگول و موفق‌ترینم ولی نمیدونن من از درون دارم می‌پاچم :)

منم ۱۹ شدم کم مونده خودمو بکشم🥲🚶‍♀️

کاملا درکت میکنم..خیلی سخته برای ۲۰ برنامه ریزی کنی بعد اونی که میخوای نشه🤦🏻‍♀️

من مطمئنم که تو موفق میشی... نه فورا اما قطعا😉          از تو فقط یدونه هست پس مواظب خودت باش🫂💕     خوشحال میشم باهام حرف بزنی😙👇           https://harfeto.timefriend.net/16939950931644
چرا لرزش دست؟ تو هم مثل من اضطرابی هستی؟  وای خیلی بده همه فکر می‌کنن شاد و شنگول و موفق‌ترینم ...

آره خیلی زیاد، حتی قرص استرس دیگه جواب نمیده

دقیقا من از فشاری که رومه میشینم گریه میکنم ولی هیچکس نمیفهمه.. 

مخصوصا سر امتحان امروز، کاش تلاش نمیکردم

سر استرس و .. همه رو به فنا دادم

منم ۱۹ شدم کم مونده خودمو بکشم🥲🚶‍♀️ کاملا درکت میکنم..خیلی سخته برای ۲۰ برنامه ریزی کنی بعد اونی ...

واقعا خیلی سخته... سخت‌ترش اینه دوستای بیشعورت مسخرت کنن ک تو نمرت عالیه داری پز زیر پوستی میدی و... نمیفهمن من همه امیدم ب همین بیست‌پنج صدما بنده دارم کلی عرق میریزم:)

داش من ۱۷ شدم راضیم چی میگی سر بیست و پنج صدم؟  خود رتبه یکشم معدلش بیست نبود بابا

رتبه یک کنکورش عالی داده.. کاش حال منو سر کنکور اردیبهشت میدیدین :)

آره خیلی زیاد، حتی قرص استرس دیگه جواب نمیده دقیقا من از فشاری که رومه میشینم گریه میکنم ولی هیچکس ...

نه بیا ادامه بدیم چیزی نمونده دیگه تهشه زورتو بزن 🥺

2706