2752
2734

پاسخنامه عربی رو چک کردم ۱۹.۷۵ میشم خیلی ناراحتم دوستام همه مسخرم میکنن میگن خاک بر سرت نمرت عالیه اما نمیدونن من چیا دارم میکشم.. 

چون من سر کنکور استرس گرفتم و گند زدم گندددددد 

مغزم شده بود اندازه یه کودن ک حتی یه معادله ساده رو نمیتونست حل کنه اگه بخاطر آبروم نبود از شدت استرس میزدم زیر گریه و حوزه رو ترک میکردم

پس باید با نهایی جبران کنم اگه اونم ذره‌ذره تو هر امتحانی ازم کم شه شاید به چشم نیاد اما درنهایت تاثیرشو می‌ذاره و باید قید ارزومو بزنم:)💔 

خیلی ناامیدم میشه یکم بهم امید بدید:)💔

خدایا تو تمام زندگی منی.. تمامش.. :)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

مهم تراز کل هستش میشه بگی چجوری درس میخونی عربی رو چجوری خوندی و شیمی رو

هیچی فقط از همون اول دبیرستان درست درس میخوندم و هیچوقت حتی یک صفحه نذاشتم رو هم شه.. اما تو تست و اینا هم سرعتم کمه هم نمیدونم چرا استرس میگیرم... برا همین امیدم نهاییه

عزیز دلم نمره ات خیلی خوبه❤

ولی الان موضوعی که بیشتر من نگرانت شدم این احساسته اصلا نذار هیجانات تو امتحانات روت اثر بذاره، برو پرقدرت سراغ شیمی که بترکونیش

خدایی نکرده این باعث نشه اونو خراب کنی 

کلا تا آخرش هر حست به هر امتحانو مدیریت کن که رو بعدی اثر نذاره

قشنگم واقعا نمرتون عالیه

اونم برای نهایی، اصلا دلیلی نداره بخاطر۲۵ صدم انگیزتون رو از دست بدین

۱۹ و ۷۵!! نمره گرفتین تونستین اینهمه جواب درست داشته باشین واقعا اون ۲۵صدم به چشم نمیاد 

ليا بگو من چ غلطی کنم به نمره 18 19 راضیم اما با این تاریخی که برای شیمی عضو کردن نمیدونم چ خاکی به سرم بریزم یه فصل نیم شیمیم مونده  همونم هرچقدر میخونم نمیفهمم چون با عجلس سر درد گرفتم 😭😭😭

چیشد؟من نفهمیدم؟الان بخاطر اینکه شدی ۱۹/۷۵ ناامیدی و ناراحتی؟

گفتم ک.. کنکورمو خراب کردم اگه کنکورم راضی بودم عربی حتی ۱۸ هم میشدم برام مهم نبود..

2706