2752
2734
ما خودمون یه کار قدیمی داشتیم واسه باغ به اسم زرین که هیلی زرنگ بود و خوب پول درمیاورد ازین جا پول م ...

وضعیت اقتصادی اونجا خرابه کار نیس مردم گرسنه ن

لابد شما میگید ،امکان داره باشه همچین چیزی

فکر کن پول هم دربیاره بفرسته اونجا میدونید بخاد پول رو صرف کنه مبلغ قابل توجهی ب مقصدنمیرسه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

یکی هم صبح دیدم جایی نوشته بود:

بیشتر بزرگان از خانواده فقیر متولد شدند...

بعد به ذهنم رسید که هزاران کارتن خواب و کودک کار و ... هم از همون خانواده هان...

بعد نتیجه گرفتم که:

خانواده های فقیر بچه میارن تا شاید یه آدم بزرگی بشه در آینده...یعنی با احتمالات بچه میارند! آزمون خطا میکنن در واقع ؟!

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺

آدمی که با این شرایط پنج تا بچه میاره اینقدر شرافت ندارن خرج بچه بده 

با نون خشک و دمپایی پاره بچه رو بزرگ میکنند تازه کار هم می‌کشند ازش

آنچنان تنگ شده سینه ام از شدت غم                                       که اگر دست به قلبم بزنی می‌میرم 🖤

چطوری بزرگ میکنن ؟ با بی فکری و مغز فندقی زیاد بچه میارن که نه پول تامین دارن نه روان تربیت و بزرگ کردن درست فقط جفت کیری زاد ولد از کوته فکری و بی فرهنگی که بچه از بچگی هزاران عقده داشته باشه و کمبود یا مشکل تربیتی پیدا کنه بیاد داخل جامعه بیوفته به جون خودش و بقیه اینجور آدما خودخواه تر ازشون وجود نداره که با دو قرون بچه هم میارن فکر کردن قانون جنگله هم بچه بیچاره میکنن هم هرکس که مسیرش بیوفته به بچه هاشون در اکثر مواقع در مرحله اول همون بچه هزارتا آسیب میبینه 

من ي دونه ازمايش خون چند روز قبل رفتم ب اين نتيجه رسيدم اگه خودم شاغل نبودم پول همينم خانوادم نميتونست ب راحتي ب من بده و قشر ضعيف واقعا دارن محو و نابود ميشن

يعني اصلا ديگه وجود ندارن از همه خاسته ها و نيازهاشون بايد بزنن ك فقط زنده بمونن نميرن

یکی هم صبح دیدم جایی نوشته بود: بیشتر بزرگان از خانواده فقیر متولد شدند... بعد به ذهنم رسید که ...

خاندازه های فقیر اصلا وقتی بچه دار میشن فکر نمیکنن چه برسه بخوان آدم بزرگ وارد جامعه کنن.

اینا اگه فکرمیکردن که یه ک ا ن د وم استفاده میکردن یا قرص میخوردن

عقبی دلار دیگه هفتاد تومن نیست .اومده پایین ..در مورد خرجی نظری ندارم چون دیدم از پس زندگیشون بر میا ...

وای اره اخجون دیگه هفتاد تومن نیس،چ خوشبخیتم،چ همه چی خوبه

کچی‌کورد
2706