2733
2734
عنوان

جاریم ازم حرف کشید از مساعل جنسیم

| مشاهده متن کامل بحث + 5525 بازدید | 96 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

هیچوقت  تاکید می‌کنم خانم های گل  هیییییچوقت در مورد مسائل جنسی که مثلا بگی شوهرم تو را ...

عزیزم نظرت برام جالب بود میشه دلیلش رو هم بگی

دوستان هرکس میدونه جومونگ و پایتخت ازکدام شبکه ماهواره یاایران پخش میشه به من اطلاع بدیم ممنونم 😁😁
منی ک اونقد بارفیقام اوکیم که میدونم شوهراشون چقد دووم میارن... 🤣

یه خانم چجوری روش میشه از یکی بپرسه شوهرت چجوریه ضمن اینکه اون یه مرد غریبست

حالا از کجا معلوم جاریت درباره خودش راست گفته باشه

ازین به بعد وقتی جاریت با شوهرت روبرو بشه اسی خودت چندشت نمیشه تمام حریم خصوصیتو رفتی براش گفتی؟؟؟!

اون باید خجالت بکشه از گفتن و سوال کردن

دفع بعدچشمات رو گرد کن و مثلا تعجب بگو چطور ؟! چی بگم والا؟!!بعد یه چیز خارج از بحث بگو تا بفهمه دوست نداری و حرف رو عوض کردی 

خدایا «حیات» ما رو چنان قرار بده ک در « ممات»ما «مردم» اندوهگین و«هرزه‌گان»شادمان شوند.                                               وهذا یوم فرحت به آل زیاد و آل مروان!                من هموطنانی در ترکیه ،سوریه،یمن،امریکا،فلسطین،عراق ،فرانسه ،لبنان و... دارم و بیگانگانی در شهرهای ایرانم                                      💔همین قدر تلخ💔.                              
عزیزم نظرت برام جالب بود میشه دلیلش رو هم بگی

چون اون زن حتی قابل اعتماد ترین زن هم ک باشه

جلوی شوهر شما رفتاری ک شوهرتون دوس داره رو انجام میده 

پرستار:👈اگه سوال پزشکی داشتین در خدمتم🌱تفسیر آزمایش📄🩸 👩‍⚕️معرفی انواع قرص و دارو 💊                                   بله پروفایل خودمم😍                                                       [[🤍فَاصْبِرْ إِنَّ وَعْدَ اللَّهِ حَقٌّ🤍]]                                           صلوات برای شهید ابراهیم هادی یادت نره دوست گلم💖               الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🌷🌸               با احترام : درخواست دوستی نمی‌پذیرم سوالی داشتین تگم کنید ممنونم🦋                                                                             
2706