2752
2734
عنوان

ریسک غربالگری دوم تو رو به خدا بیاین دارم میمیرم از ناراحتی

| مشاهده متن کامل بحث + 783 بازدید | 136 پست
اگه سالمه چرا دکترم گفت برو ازمایش گفت بچه تو سقط کنی بهتر از یه بچه عقب موندست

ببخشید زبونم لال اَستَغفُرالله مگه دکتر خُداست؟یه خانمی میگفت توسونو ان تی رو بالا نشون دادن بچه سندرم داره بعد سقطش کردم دنیا که اومد بردنش پاتولوژی گفتن این بچه کاملا سالم بوده

حرف دل در دل بماند بهتراست!روزی خواهدامد دل من نیز روشن خواهد شد به هدیه ی زیبای خداوند که مدت هاست جای خالی اش در دلم لنگ میزند!💔😔
بعدش باید بیای به من و نفس شیرینی بدی 💕

آره واَلله!

حرف دل در دل بماند بهتراست!روزی خواهدامد دل من نیز روشن خواهد شد به هدیه ی زیبای خداوند که مدت هاست جای خالی اش در دلم لنگ میزند!💔😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ان شالله عزیزم دعا کنید سالم باشه حتما میام میگم

اِنءشااَلله عزیز دلم قبلا اشناودوستان میگفتن فکرکنم یه هفته ای جوابش حاضره اصلا به خودت استرس نده 

ببخشید زبونم لال اَستَغفُرالله مگه دکتر خُداست؟یه خانمی میگفت توسونو ان تی رو بالا نشون دادن بچه سند ...

چی بگم والا قربون خدا برم باید ازهمههههههه چی از اتفاقای بدو به من نشون بده؟

اِنءشااَلله عزیز دلم قبلا اشناودوستان میگفتن فکرکنم یه هفته ای جوابش حاضره اصلا به خودت استرس نده&nb ...

تو قبضش که نوشتن ۲۴خرداد ولی مسیول ازمایشگاه گفت ده دوازده روزه میاد

چی بگم والا قربون خدا برم باید ازهمههههههه چی از اتفاقای بدو به من نشون بده؟

ببخشید میپرسم بچه قبلیت چندهفته سقط شد اگه دلت میخواد بگو وگرنه نمیخوام ناراحتت کنم

بعدازمایشت کلی استراحت کن چون باسوزن اب کیسه رو یکم برمیدارن برای همون میگم

عیبی نداره صبوری کن اِنءشااَلله سالمه نی نیت!

ببخشید میپرسم بچه قبلیت چندهفته سقط شد اگه دلت میخواد بگو وگرنه نمیخوام ناراحتت کنم

نه همش مثل فیلم از جلوی چشام رد میشن دوتا که قلب تشکیل نشد یکی تو خونه یکی هم باقرص تو بیمارستان هفته های ۹یا ده یکی هم چهارده هفته کیسه نشتی پیدا کرد وگفتن اگه سقط نکنی رحمتم ازدست نیدی بعد یک شبانه روز کورتاژ 

نه همش مثل فیلم از جلوی چشام رد میشن دوتا که قلب تشکیل نشد یکی تو خونه یکی هم باقرص تو بیمارستان هفت ...

وااای به منم گفتن بعدالان به خودم میگم کاش میموند خودمم باهاش میرفتم خیلی سخته درکت میکنم! مشکل خودایمنی یاانعقادخون نداری؟شوهرتم کاش ازمایش اسپرم بده!

فقط خودم نیستم مامان مریضم تو شهر غریب خیلی بی تابی میکنه بااینکه میخوام بهش روحیه بدم ولی اروم نمیش ...

به مادرت بگو سالمه چیزیش نیست بنده خُدارونگران نکن باور کن سالمه

2706