2752
2734

سلام عزیزان وقتتون بخیر باشه . من تو خانواده ای بشدت فقیر و با جوی متشج متولد شدم پدرم اعتیاد شدید داره و جوری که همش خمار هست و چشماش میره روی هم و چرت میزنه مثل آدمای کارتون خواب 🤦‍♀️سوالی که خدمت شما دارم اینه که من چندوقتی هست که نامزدی کردم و دوسه ماه دیگه میخوایم بریم سر خونه و زندگی خودمون آیا جای من باشید عروسی میگیرید با وجود همچین پدری؟ راستش خیلی خجالت میکشم که پدرم این وضعیت رو داره . یا به نظرتون برم ماه عسل؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من کلا شرایط پدرتونو میزارم کنار 

اما من جای شما باشم تواین وصعیت اقتصاد عروسی نمیگرفتم جمع میکردم خونه میخریدم برید ماه عسل تمام

فقط 29 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
درخواست دوستی ممنووووووووع .درخواست دوستی نمیپذیرمممممممم 

نمیدونم 

من خودم برام عروسی خیلی مهم بود

از بعضی اتفاقا که بگذری ، دیگه نه چیزی قشنگه نه سخت! مثل مرگ یه عزیز … 🖤😞 دلتنگتم بابای مهربونم الهی دورت بگردم دارم میمیرم از غم نبودنت خدا به دلمون صبر بده خیلی سخته نبودت خیلیییی😭😭😭

اصلا کاری به پدرت ندارم. به نظرم برو آرایشگاه یه لباس عروس بپوش بعد برید آتلیه عکس یا فیلم بگیرید .‌ پول عروسیو بردار یه سفر برین و بقیشو هم طلا بخر برا خودت پس انداز کن، و به کسی نده ، حتی شوهرتم درست آمار طلاهاتو نداشته باشه. 

خداییش بیاین ظاهربین نباشیم 😒  ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ...😂🦋            

الان عروسی نکردن باب شده.پولتونو برا عروسی هدر ندین .من چهارسال پیش فقط خانواده اصلی خودمو خانوممو عقد دعوت کردیمو شام دادیم حتی دایی خاله هم نگفتیم و الانم شکر الله خوشبختیم

دارم نظرات ر جمع بندی میکنم تا بلاخره بتونم به نتیجه برسم . ممنونم از راهنماییتون

ببینی کاری کن که بعدا حسرت نخوری

عروسی دوست داشتی کوچیک بگیر آشناهای دعوت کن که شرایط بابات بدونن نخوان تو مجلس پچ پچ کنن

2706