2733
2734
عنوان

قران زندگیمو نجات داد..

613 بازدید | 22 پست

بچه ها من همیشه میگم این بخاطر قران بود یا میز؟؟

تا اخر بخونین و جواب بدین‌‌

من ۴،۵ سالم بود و لاغررررر

یه روز یه کشوی کمد چوبی سنگیننن رو باز کردم و رفتم روش.

این کمد پر بود از خرت و پرت.‌

خلاصه

میرم روی کشو و از قضا کامل میوفته.

منم  که روی اون بودم.

که یهو میزی که زیر کمد بود اون کمد رو نگه داشت.

مثلا فرض کن میز پلاستیکی یه میز حدود ۱۵۰ کیلویی رو نگه داره..

حالا روی اون میز قرآن گذاشته بود مامانم.

حالا یه سوال.

میز نجاتم داد یا قرآن؟

مگه چن بار میکنیم زندگی؟ بیخودی واسه هرچی خودمونو جر بدیم؛!         .☆ steghlal ☆.                                                ‌‌‌

خدا نجاتت داد بشر

خدا مراقب بچه هاست

از نظر نی نی سایتی ها بزرگ ترین عذاب: داشتن مادرشوهر/ بزرگترین تفریح:  سرکار گذاشتن مادرشوهر/ بزرگترین جهاد:  کشتن مادرشوهر / بزرگترین آرزو: ندیدن مادرشوهر می باشد.                                     با نی نی سایت پشم های خود را «رایگان» لیزر کنید     ♡درمورد پوست و مو و گل و گیاه سوالی داشتین درخدمتم♥

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

منم صبا قران میخونم همیشه هم پنجره سالن بازه ..یه روز صبح که داشتم قرآن میخوندم صدای زنبورو پشت گردنم میشنیدم ولی اهمیت ندادم چون تو حال قران خوندن بودم وقتی تموم شد بلند شدم برگشتم زنبوره مرده بود کنار پنجره ..

من به خوندن قرآن...مثلا این که آیت الکرسی خونده بشه و آدم رو محافظت کنه اعتقاد دارم ولی این که خود کتابش جایی باشه و آدم رو محافظت کنه اعتقادی ندارم...

لطفا لایک نکنید مگر در مواقع نیاز
من به خوندن قرآن...مثلا این که آیت الکرسی خونده بشه و آدم رو محافظت کنه اعتقاد دارم ولی این که خود ک ...

اوه

مگه چن بار میکنیم زندگی؟ بیخودی واسه هرچی خودمونو جر بدیم؛!         .☆ steghlal ☆.                                                ‌‌‌

دوستم اهل بم بود. توی زلزله بم مادر و برادرش زیر آوار فوت میکنن و فقط دوستم و پدرش زنده می‌مونن. میگفت خونه‌شون 2قسمت بوده. یه اتاق اون‌طرف حیاط داشتن و بقیه ساختمون این‌طرف حیاط بوده. این سمت کلا تخریب میشه. اون سمت سالم می‌مونه. دوستم اصلا و ابدا آدم معتقدی نبود. ولی میگفت علت خراب نشدن اتاق اون سمت حیاطشون این بوده که توی اون اتاق قرآن گذاشته بودن ولی این سمت قرآن نبوده. 

چه همه قشنگ میگن

مامانمم دقیقا همینارو میگه.

دوستم اهل بم بود. توی زلزله بم مادر و برادرش زیر آوار فوت میکنن و فقط دوستم و پدرش زنده می‌مونن. میگ ...

وای..

2706