2752
2734
عنوان

چجوری یه سریا خیانت میبینن و میمونن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1731 بازدید | 145 پست
خب اونایی که بچه دارن و میمونن من کاملاااا بهشون حق میدم  ولی اونایی که بچه ندارن و حمایت خانو ...

ولی کسیم ک بچه داره و کسی حمایتش نمیکنه بازم میتونه بره من اینو قبول ندارم.منم حمایت خانواده ندارم و بچه دارم ولی ثابت بشه قید همه چیومیزنم و میرم

حساس نشو کاربری دست سه نفره :/

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بنظرم قضاوت نکنیم کسایی ک موندنو 

۱- همسراااشون واقعا متنبه شدن .

۲-شرایط جدایی ندارن و خونواده هاشون پشتیبان نیستن 

۳-بچه هاشون وابسته باباهه أن 

۴- روی انتخاب همسرشوووون پافشاری کردن و جلوی همه وایسادن الان روی برگشت ندارن . 

۵- طلاق‌ توی طایفشون ننگو عاره . 

تو فقط خودتو داری ، پَ  مراقب خودت باش ❤🌼
خودت جواب خودتو دادی  همون طور ک به تو خیانت شد و برگشتی خیلیا بهشون خیانت میشه و برمیگردن

من حتی شوهرمو مجبور کردم زنگ بزنه به دختره جلو چشمم.ولی هیچی نبود ک بتونم ثابت کنم من نرفتم فقط دعوا کردم و شوهرم گفت حاضره پرینت بگیره یا منو ببره پیش دختره باهاش حرف بزنم واسه همین کوتاه اومدم چون هیچی ندیدم ازش.من الان فقط تو دلم یه شکه ک اگ ثابت بشه نمیمونم

بچه دارن

یا بخاطر حرف یسریا که میگم مطلقه و اینا میمونن

توی این سایت هم خیلی جبهه دارن نسبت به مطلقه ها کاش یکم درک کنیم اون خانم مثل خواهر ما وقتی داشته از زندگیش عذاب میکشیده اتفاقا جای شکر داره که نجات پیدا کرده از زندگی عذاب آورش دلیل نمیشه بد باشه اون فقط نتونسته با همسرش موفق به زندگی خوبی بشه باید از لحاظ روانی یکم هواشون رو بیشتر داشت چون واقعا شیر زن بودن که یسری چیز هارو تحمل کردن

دیگران رو قضاوت نکنید❤️

*یا الله * یا صاحب الزمان اغثنی،یا صاحب الزمان ادرکنی،      ای امام غریبان  ای منجی گر عالم دستم را بگیر 🌱               ۳۱۳🌱💚اگر دل کسی رو شکستم از همینجا عذر میخوام حلالم کنید اگر دوست داشتید برام دعا کنید خدا گناهام رو ببخشه💚خدا انشاالله همه مادران منتظر رو فرزند سالم و صالح ببخشه و همه ی کودکانی که دچار بیماری هستند رو شفا بده💚🌱*یا الله*               انشاالله منم به زودی پسرمو درآغوش میگیرم💚🌱 قول دادم بزرگتر از مشکلاتم باشم❤️     اگر دوست داشتید بگید براتون حمد بخونم به نیت حاجتتون
چه جالب که واست تعریف کرده و گفته اون چی گفته 🤔 عجیب هم هست 

تو اوج عصبانیتداد زد و گفت تو کاری کردی ک اون زنگ بزنه و بهم اینو بگه.از عصبانیت زیاد به زبون اورد خیلی بهش برخورده بود

ولی کسیم ک بچه داره و کسی حمایتش نمیکنه بازم میتونه بره من اینو قبول ندارم.منم حمایت خانواده ندارم و ...

با وجود بچه نمیشه به این راحتی رفت . بچه طلاق خیلی آسیب میبینه روحش روانش . بعدشم جدا بشن شوهره ک میره زن میگیره زن جوون هم نمیتونه ی عمر مجرد بمونه این وسط بچه بیچاره تباه میشه. به نظرم کسی که بچه داره باید تمام تلاششو کنه که اون طفل معصوم آسیب نبینه 

ولی زن بی بچه ی لحظه هم نباید درنگ کنه 

🎧━━━━━━●─────── ⇆ㅤ◁ㅤㅤ❚❚ㅤㅤ▷ㅤ↻️ پرواز کن تا آرزو زنجیر را باور نکن ⁦❤️⁩                        
من بخاطر بچه 40 روزم برگشتم ولی ته دلم دنبال یه حرکت اشتباه از همسرم هستم که جدا بشم،روح و روانم بهم ...

الهی بگردم خیلی سخته.چطور مطمئن شدی؟

نمیدونم باید خیلی دل بزرگی داشته باشی یا ناچاری و معذرت یا بی احساس و دوسش نداره چون یکی از دوستای ن ...

خدا میدونه الان تو دلش چخبره 💔

هیچ کس عین من بدبخت نیس

خیانت جنسی با زن خراب 

اونم چندین بار 

تازه یه ساله فهمیدم 

دارم جوون میدم هیچ کس منو درک نمیکنه هیج کس نمیاد طلاقمو بگیره😭😭😭

💜وابستگی ربطی به دوست داشتن نداره 💜رها کن تا بدست بیاری💪💪
2706