2752
2734
عنوان

چجوری یه سریا خیانت میبینن و میمونن؟

1731 بازدید | 145 پست

من فکر اینکه بهم خیانت شده باشه داره مث خوره روحمو میخوره شماره عشق سابق شوهرم بود و اینا اشنای خانوادگی هستن بعد من گفتم خیانت کردی دعوا کردم باهاش و گفت ک با پدر دختره حرف زده چون پدرشون بی سواده هر بار یکی از بچه ها واسش شماره میگیرن.منم زنگ زدم به دختره وچون اشنا بود بی احترامی نکردم و گفتم چرا شمارت رو گوشی شوهرم بوده و اونم گف ک پدرم با همسرتون حرف زدن و از من مطمئن باش و این حرفا.ولی من هیچوقت از ته قلبم باور نکردم...

بعد الان یادم افتاد ک سال اولی ک ازدواج کرده بودیم دختره با وجود اینکه متاهل بود به شوهرم زنگ زده بود و گفته بود هه دیدی زنتم تنهات گذاشت؟(اون موقع من رفته بودم قهر خونه بابام و بعدها شوهرم اینو گفت)ولی با من جوری محترم برخورد کرد ک نتونستم چیزی بدی بهش بگم الان یادم افتاد ک تین همونه وقتی تونسته انقد وقیح باشه ک قطعا میتونه با وجود دوتا بچه بازم با شوهرم حرف زده باشه💔

حساس نشو کاربری دست سه نفره :/

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

خب اونایی که بچه دارن و میمونن من کاملاااا بهشون حق میدم 

ولی اونایی که بچه ندارن و حمایت خانواده هم دارن ولی میمونن اینا خیلی اسکلن

🎧━━━━━━●─────── ⇆ㅤ◁ㅤㅤ❚❚ㅤㅤ▷ㅤ↻️ پرواز کن تا آرزو زنجیر را باور نکن ⁦❤️⁩                        

من بخاطر بچه 40 روزم برگشتم ولی ته دلم دنبال یه حرکت اشتباه از همسرم هستم که جدا بشم،روح و روانم بهم ریخته

همش احساس میکنم با اون خانم صحبت میکنه چون هرروز همو میبینن و همکارن😔

میشه برای خونه دار شدنمون یه صلوات بفرستی🥺هرکی فرستاد بگه برای حاجت دلش آیت الکرسی بخونم❤️

نمیدونم باید خیلی دل بزرگی داشته باشی یا ناچاری و معذرت یا بی احساس و دوسش نداره چون یکی از دوستای نزدیکم شوهرش مثل اب خوردن هر روز بت یه نفر چت جنسی داره این اصلا خیالشم نیست حتی به منم پیام داد من اسکرین گرفتم فرستادم براش اصلا انگار نه انگار

مجبورن  اجبار چیز بدیه

همه هم نه بعضیا ضعیفن. مثلا یکی بود که بچه نداشت شاغل بود جوون بود حمایت خانواده داشت. شوهرش و تو خونش رو تختش با زن گرفت 

ولی بخشیدش . این بی عرضست نه مجبور 

🎧━━━━━━●─────── ⇆ㅤ◁ㅤㅤ❚❚ㅤㅤ▷ㅤ↻️ پرواز کن تا آرزو زنجیر را باور نکن ⁦❤️⁩                        
2706