2733
2734
عنوان

خانم های شااااد😻🍓🥰🥳🧚🏻‍♀️💃🏻💃🏻

| مشاهده متن کامل بحث + 331 بازدید | 27 پست
فک نمیکنم مردی ازاین حرکت ها بدش بیاد  البته خانم هم باید بدونه چطوری انجام لده عین این اسکلا ...

منم ک ذاااتن قلدر عین مردا😒😂😂

خدایا میدونم هرچه زودتر معجزه میکنی برام💙هیچ نیرویی وجود نداره جز نیروی خدا💚
منم ک ذاااتن قلدر عین مردا😒😂😂

وااای نگووووو🤦🏽‍♀️

سعی کن تغییر کنی مردا فراری میشن ازاینطور خانما

✨ ﺑﺮﺍﯼ "ﺁﺩﻣــﻬﺎ" ﺧــﺎﻃﺮﻩ ﻫﺎﯼ "ﺧـــﻮﺏ" ﺑﺴﺎﺯ   ﺁﻧﻘـــــــﺪﺭ ﺑﺮﺍﯾﺸﺎﻥ "ﺧﻮﺏ" ﺑﺎﺵﮐﻪ ﺍﮔﺮ ﺭﻭﺯﯼ ﻫﺮﭼﻪ ﺑﻮﺩ "ﮔﺬﺍﺷﺘـــﯽ" ﻭ "ﺭﻓـــﺘﯽ" ....!! ﺩﺭ "ﮐﻨﺞ ﻗﻠﺒﺸـــﺎﻥ" ﺟﺎﯾﯽ ﺑﺮﺍﯾﺖ ﺑﺎﺷﺪ ..     ﺗﺎ ﻫﺮ اﺯﮔﺎﻫﯽ ﺑﮕﻮﯾﻨﺪ: "ﮐــــﺎﺵ ﺑـــﻮﺩ" ..!     ﻫﺮ اﺯﮔﺎﻫﯽ ﺩﺳﺖ ﺩﺭﺍﺯ ﮐﻨﻨــﺪ ﻭ ﺑﺨــﻮﺍﻫﻨﺪ "ﺑــﺎﺷﯽ" !     ﻫﺮ اﺯﮔﺎﻫﯽ "ﺩﻟﺘﻨـــﮓ" ﺑﻮﺩﻧﺖ ﺷﻮﻧﺪ ..      ﻣﯽ ﺩﺍﻧﻢ "ﺳﺨـــــﺖ" ﺍﺳﺖ ...     ﻭﻟـــــــﯽ ...ﺗﻮ "ﺧــــــــــﻮﺏ ﺑﺎﺵ.      حتى اگر كسى خوبى هايت را نديد ...      و هميشه قدر دان دل وسيع و مهربان خودت باش.  ✨💕 اگر حرفی زدم که کمکت کرد میشه برام یه صلوات بفرستی رفیق...🙏🍀⁦♥️⁩

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

الان تاپیکاتو خوندم فکر میکنم شما یک خورده بیش از حد به شوهرت بها میدی🤣🤣 منم وقتی بیش از حد میشه شوهرم بیشتر دور میشه اینجورمواقع خودمو درگیر کاری که علاقه دارم میکنم زیر لب آواز میخونم برای خودم مثلا نقاشی میکشم بعد شوهرم بیشتر میاد سمتم همش که خانوما نباید برن سمت شوهرشون باید جایی هم برای محبت مرد بزارن دیگه😍🤣

آسمان فرصت پرواز بلندیست ...قصه اینست چه اندازه کبوتر باشی
وااای نگووووو🤦🏽‍♀️ سعی کن تغییر کنی مردا فراری میشن ازاینطور خانما

فراری هست شوهرم😔نمیدونم چطوری تغیبر کنم،اینجا یاد گرفتم باید چیکار کنم،ولی به قول شما انگار دارم ادا درمیارم،شوهرم اصلا دلش نمیخواد بیاد خونه

مرد خونه زندگیش و خانومش رو دوس داشته باشه له له میزنه نیازی نیس ما کاری بکنیم

‏تو که میدیدی من رو لبه پشت‌بوم دارم لی‌لی بازی میکنم. پس چرا اومدی گفتی ببین چه ویو قشنگی و بعد یهو هولم دادی؟(:

له له رو خوب اومدی😂

باید اهل خونه زندگی خانواده باشه علاقه داشته باشید باهم و حرف همو بفهمید 

فقط 14 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اگه کسی از فن بیان و کلاساش اطلاعات داره بهم پیام بده🥹   کاربریه دو دوست
وااای نگووووو🤦🏽‍♀️ سعی کن تغییر کنی مردا فراری میشن ازاینطور خانما

این چه حرفیه میزنی به بنده خدا 

لوس بودن هم دلو میزنه و اینهمه ادا اوصول واقعا حال بهم زنه 

چرا باید سعی کرد نقش بازی کرد؟ خودتون باشید بابا 

یه افسانه‌ست که میگه کویر یه جنگل بوده که به بارون گفته دوستت دارم...
این چه حرفیه میزنی به بنده خدا  لوس بودن هم دلو میزنه و اینهمه ادا اوصول واقعا حال بهم زنه&nbs ...

واقعیتو گفتم هیچ مردی از اینکه رفتار خانمش مردونه باشه خوشش نمیاد و دوری میکنه از همسرش. 

اگر رفتار مردونه میخاست با رفیقاش زندگیشو میگذروند نه اینکه بیاد اردواج کنه

✨ ﺑﺮﺍﯼ "ﺁﺩﻣــﻬﺎ" ﺧــﺎﻃﺮﻩ ﻫﺎﯼ "ﺧـــﻮﺏ" ﺑﺴﺎﺯ   ﺁﻧﻘـــــــﺪﺭ ﺑﺮﺍﯾﺸﺎﻥ "ﺧﻮﺏ" ﺑﺎﺵﮐﻪ ﺍﮔﺮ ﺭﻭﺯﯼ ﻫﺮﭼﻪ ﺑﻮﺩ "ﮔﺬﺍﺷﺘـــﯽ" ﻭ "ﺭﻓـــﺘﯽ" ....!! ﺩﺭ "ﮐﻨﺞ ﻗﻠﺒﺸـــﺎﻥ" ﺟﺎﯾﯽ ﺑﺮﺍﯾﺖ ﺑﺎﺷﺪ ..     ﺗﺎ ﻫﺮ اﺯﮔﺎﻫﯽ ﺑﮕﻮﯾﻨﺪ: "ﮐــــﺎﺵ ﺑـــﻮﺩ" ..!     ﻫﺮ اﺯﮔﺎﻫﯽ ﺩﺳﺖ ﺩﺭﺍﺯ ﮐﻨﻨــﺪ ﻭ ﺑﺨــﻮﺍﻫﻨﺪ "ﺑــﺎﺷﯽ" !     ﻫﺮ اﺯﮔﺎﻫﯽ "ﺩﻟﺘﻨـــﮓ" ﺑﻮﺩﻧﺖ ﺷﻮﻧﺪ ..      ﻣﯽ ﺩﺍﻧﻢ "ﺳﺨـــــﺖ" ﺍﺳﺖ ...     ﻭﻟـــــــﯽ ...ﺗﻮ "ﺧــــــــــﻮﺏ ﺑﺎﺵ.      حتى اگر كسى خوبى هايت را نديد ...      و هميشه قدر دان دل وسيع و مهربان خودت باش.  ✨💕 اگر حرفی زدم که کمکت کرد میشه برام یه صلوات بفرستی رفیق...🙏🍀⁦♥️⁩
فقط غر نزن  یکسره هم اویزونش نشو

تاپیکار و خوندم چقدر از خودم بدم اومد من اصلا شاد نیستم برعکس یه زن بی ذوق و افسرده ای هستم رابطه ن با دخترم خوبه ن با همسرم دعوا تو خونمون نیست ولی شادی هم نیست یه زندگی تکراری یا کار ای خونه یا آشپزی یا گوشی یا غر زدن سر دخترم  دخترم خیلی دوسم نداری فقط انگار داره تحملم می‌کنه ن شیطنت بلدم ن لوند بودن همش لباسهای تکراری و رابطه تکراری فقط برای رفع نیاز توروخدا اگه کتابی در این باره می‌شناسین ب من معرفی کنین دوست دارم محیط خونمو شاد کنم 

فراری هست شوهرم😔نمیدونم چطوری تغیبر کنم،اینجا یاد گرفتم باید چیکار کنم،ولی به قول شما انگار دارم اد ...

متوجه میشم چی میگی 

سعی کن مطالب بیشتری بخون 

کتاب هایی که بدردت میخوره

تاپیکار و خوندم چقدر از خودم بدم اومد من اصلا شاد نیستم برعکس یه زن بی ذوق و افسرده ای هستم رابطه ن ...

عزیزم بنظرم باید برای اصلاح شخصیت خودت وقت بزاری 

دوتا از کتاب هایی خیلی بنظرم تاثیرگذاره :زندگی خود را دوباره بیافرینید ، هنر خوب زندگی کردن هست

جدای از اون ،تاپیک های آرتمیس و دختر گرانبها هم بنظرم مفیده 

کسی سوال میکند بخاطر چه زنده ای؟؟ و من برای زندگی تو را بهانه میکنم   
تاپیکار و خوندم چقدر از خودم بدم اومد من اصلا شاد نیستم برعکس یه زن بی ذوق و افسرده ای هستم رابطه ن ...

تو چقد منی فقط من بچه ندارم،وگرنه مطمئنم با این اخلاقم‌بچمم ازم فراری میشد