2752
2734

برای شاد نگهداشتن محیط منزل طوری که جناب همسر برای اومدن به منزل لههه لهههه بزنه چکار میکنید؟؟

فعالیت هاتون رو بگید لطفا🙏🏻🥰🥰♥️

و‌ممنون میشم بعضی دوستان تاپیک رو از بحث اصلی منحرف نکنن تا مطالب مفیدی رو‌واقعا یاد بگیریم در کنار هم🙏🏻🥰😍♥️🧚🏻‍♀️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

کلینیک تخصصی شیدینگ لب 💋 

✅بدون درد و در زمان یک ساعت کار انجام میشود

✅ ماندگاری ۱تا۳سال

✅سوزن مست پرو +رنگ وردفیمس آمریکا

⚜️رفع کبودی به صورت تخصصی

⚜️رفع  ناقرینگی لب

⚜️رفع بدرنگی لب

برای مشاوره و رزرو وقت  با شماره 09333770269

تماس بگیرید ❤️

اگر خانم شاد باشه اون همسر یه لحظه ازش نمیتونه جداشه. 

شوخ طبع و خوش خنده باش 

آهنگ بزار بلندش کن باهم برقصید 

ادا و اصول دربیار 

ذوق کن واسه هرچیز کوچیکی و....

✨ ﺑﺮﺍﯼ "ﺁﺩﻣــﻬﺎ" ﺧــﺎﻃﺮﻩ ﻫﺎﯼ "ﺧـــﻮﺏ" ﺑﺴﺎﺯ   ﺁﻧﻘـــــــﺪﺭ ﺑﺮﺍﯾﺸﺎﻥ "ﺧﻮﺏ" ﺑﺎﺵﮐﻪ ﺍﮔﺮ ﺭﻭﺯﯼ ﻫﺮﭼﻪ ﺑﻮﺩ "ﮔﺬﺍﺷﺘـــﯽ" ﻭ "ﺭﻓـــﺘﯽ" ....!! ﺩﺭ "ﮐﻨﺞ ﻗﻠﺒﺸـــﺎﻥ" ﺟﺎﯾﯽ ﺑﺮﺍﯾﺖ ﺑﺎﺷﺪ ..     ﺗﺎ ﻫﺮ اﺯﮔﺎﻫﯽ ﺑﮕﻮﯾﻨﺪ: "ﮐــــﺎﺵ ﺑـــﻮﺩ" ..!     ﻫﺮ اﺯﮔﺎﻫﯽ ﺩﺳﺖ ﺩﺭﺍﺯ ﮐﻨﻨــﺪ ﻭ ﺑﺨــﻮﺍﻫﻨﺪ "ﺑــﺎﺷﯽ" !     ﻫﺮ اﺯﮔﺎﻫﯽ "ﺩﻟﺘﻨـــﮓ" ﺑﻮﺩﻧﺖ ﺷﻮﻧﺪ ..      ﻣﯽ ﺩﺍﻧﻢ "ﺳﺨـــــﺖ" ﺍﺳﺖ ...     ﻭﻟـــــــﯽ ...ﺗﻮ "ﺧــــــــــﻮﺏ ﺑﺎﺵ.      حتى اگر كسى خوبى هايت را نديد ...      و هميشه قدر دان دل وسيع و مهربان خودت باش.  ✨💕 اگر حرفی زدم که کمکت کرد میشه برام یه صلوات بفرستی رفیق...🙏🍀⁦♥️⁩

غذا براش خیلی مهمه

صاف می‌ره تو آشپزخونه...و چاشنی و کلا میزی که خوراکی‌های خوب روش باشه

از رژ و آرایش خوشش میاد

و لباسهای اسپورت نو هم دوست داره

عادت های اتمی و اثر مرکب

من هنوز سر زندگیم نرفتم عقدم ولی عقیدم اینه همسرم وقتی خسته میاد هر اتفاق خوب و بدی ک افتاده بزارم خستگیش در برع بعد بگم غر غر نکنم الکی بحث نکنم آروم باشم همیشه از درمیاد خونم تمیز باشه بوی غذا بیاد که انرژی منفی نده خونم

اگر خانم شاد باشه اون همسر یه لحظه ازش نمیتونه جداشه.  شوخ طبع و خوش خنده باش  آهنگ بزار ...

اگه وقتی این کارهارو میگنم مسخرمون کنه چی

خدایا میدونم هرچه زودتر معجزه میکنی برام💙هیچ نیرویی وجود نداره جز نیروی خدا💚
ن اتفاقا این برای وقتیه ک همسرت خونه نمیاد اوال ازدواج که عاشق خونه ان مردها

تایپکشو دقت کن بیشتر میفهمی حصله توضیح ندارم

ب‍‌ه ن‍‌ام خ‍‌دای‍‌ی کہ ق‍‌ی‍‌م‍‌‌ت دی‍‌دارش م‍‌رگ اس‍‌‌ت-
اگه وقتی این کارهارو میگنم مسخرمون کنه چی

فک نمیکنم مردی ازاین حرکت ها بدش بیاد 

البته خانم هم باید بدونه چطوری انجام لده عین این اسکلا و عقب مونده ها نباشه 

نمبدونم چطوری توضیح بدم 

البته فک میکنم بیشتر این رفتار ها باید ذاتی باشه ادا دربیاری زشت میشه

✨ ﺑﺮﺍﯼ "ﺁﺩﻣــﻬﺎ" ﺧــﺎﻃﺮﻩ ﻫﺎﯼ "ﺧـــﻮﺏ" ﺑﺴﺎﺯ   ﺁﻧﻘـــــــﺪﺭ ﺑﺮﺍﯾﺸﺎﻥ "ﺧﻮﺏ" ﺑﺎﺵﮐﻪ ﺍﮔﺮ ﺭﻭﺯﯼ ﻫﺮﭼﻪ ﺑﻮﺩ "ﮔﺬﺍﺷﺘـــﯽ" ﻭ "ﺭﻓـــﺘﯽ" ....!! ﺩﺭ "ﮐﻨﺞ ﻗﻠﺒﺸـــﺎﻥ" ﺟﺎﯾﯽ ﺑﺮﺍﯾﺖ ﺑﺎﺷﺪ ..     ﺗﺎ ﻫﺮ اﺯﮔﺎﻫﯽ ﺑﮕﻮﯾﻨﺪ: "ﮐــــﺎﺵ ﺑـــﻮﺩ" ..!     ﻫﺮ اﺯﮔﺎﻫﯽ ﺩﺳﺖ ﺩﺭﺍﺯ ﮐﻨﻨــﺪ ﻭ ﺑﺨــﻮﺍﻫﻨﺪ "ﺑــﺎﺷﯽ" !     ﻫﺮ اﺯﮔﺎﻫﯽ "ﺩﻟﺘﻨـــﮓ" ﺑﻮﺩﻧﺖ ﺷﻮﻧﺪ ..      ﻣﯽ ﺩﺍﻧﻢ "ﺳﺨـــــﺖ" ﺍﺳﺖ ...     ﻭﻟـــــــﯽ ...ﺗﻮ "ﺧــــــــــﻮﺏ ﺑﺎﺵ.      حتى اگر كسى خوبى هايت را نديد ...      و هميشه قدر دان دل وسيع و مهربان خودت باش.  ✨💕 اگر حرفی زدم که کمکت کرد میشه برام یه صلوات بفرستی رفیق...🙏🍀⁦♥️⁩

وقتی میره بدرقه اش کنی وقتی میاد خودت درو براش باز کنی اول که اومد تا نیم ساعت بهش فرصت بدی به کاراش برسه بعد چایی یا شربت ببری همون اول غر نزنی و از داستانای روزت تعریف نکنی🤣 لباسای شاد زیبا و آرایش زیبا 😍 کلمات محبت آمیز من خودم خیلی بچگانه تو خونه حرف میزنم ادا اصولم زیاد درمیارم شاد میشیم🤪🤣

آسمان فرصت پرواز بلندیست ...قصه اینست چه اندازه کبوتر باشی
2706