2737
2739

يكى از نمايندگان مجلس خانم سلحشور دارن تلاش مى كنن اجازه همسر براى خروج از كشور برداشته شود.

واقعا يك خانم اينقدر بالغ و عاقل نيست كه نتونه تصميم بگيره از مملكت خارج شه يا نه؟

اين خانم چگونه بى اجازه همسر مى تواند راى دهد و يا بچه ها را تربيت كند ولى مسافرت كه حق طبيعيش هست ازش گرفته مى شه.

پدران و مادران عزیز با تمام وجودمان دوستتان داریم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

از فردا اين خانوم هايي كه قهر ميكنن ميرن خونه پدر سر از فرانسه در ميارن به جاي خونه پدري 😂😂😂😂

من به غمگين ترين حالت ممكن شادم  تو به آشوب دلم ثانيه اي فكر نكن

مى خواستم اين موضوع رو توى تاپيك فرهنگ هاى درست غرب بگذارم ديدم تاپيك تعطيل شده.

نى نى يار جان تاپيك خوب بود و همه راضى علت تعطيليش چى بود. 

مخصوصا كه در آخر فرهنگ رانندگى بحث شده بود.

پدران و مادران عزیز با تمام وجودمان دوستتان داریم.

البته که کار خوبیه ولی کاش برای بقیه حقوق زنان هم دفاع میکردن اخه زنی که بخاد خارج بشه ازکشور کمتر به اجازه نیاز داره چون در محدوده کانون خانواده سفر میکنن اکثر زنها مثل مردها نیستن 

چهار ماه میشه که حال دلم خوب نیست، دلم گرفته، خانمای گل لطفا برای آرامشم وبرآورده شدن دو تا دعام که خیلی برام مهمن دعا کنید واگه میشه یه صلوات بفرستید 🌹ممنون

واقعا خيلي خوبه

هيچ فرقي بين زن و مرد نيست

یــــِــــکاری کـــــُــــن کـــــِــه اشکـــــــــات خـــــَــــنده بـــــِـشَـــن بـــــِـــگو بـــِ دَرَکــــــ کــــِ مُشــــــکلاتـ حَـــــل نمیـــــــشــَن … ツ
2738
از فردا اين خانوم هايي كه قهر ميكنن ميرن خونه پدر سر از فرانسه در ميارن به جاي خونه پدري 😂😂😂😂

😂😂😂

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”

رز جون کاش اینقدر فقر بیداد نمیکرد میترسم با این وضع فقر سر از افغانستان در بیارن خخخ

چهار ماه میشه که حال دلم خوب نیست، دلم گرفته، خانمای گل لطفا برای آرامشم وبرآورده شدن دو تا دعام که خیلی برام مهمن دعا کنید واگه میشه یه صلوات بفرستید 🌹ممنون
2706