2733
2734
عنوان

پول از همسر

| مشاهده متن کامل بحث + 416 بازدید | 40 پست
خب چیزبدی نیس بهش بگو

گفتم ولی بنظرم ی وقتا لازمه ندونن 

ادمه دیگه ی موقع پول نیازداره بریکاری ک نمیشه گفت مثل مراسم گرفتن جشن و....

مثلا شمامیری بگی میخام سالگردیگیرم پول بده یاتولدتو جشن بگیرم کم دارم بده یاندارم🤣 

من توفکراین چیزام چیکارکنم همیشه نپرسه

فقط 22 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ولی من میگم الکی درماه شده یه تیکه لوازم آرایش لباس بخر بگو خدا تومن خریدم درکنارش هی ریز ریز سکه گر ...

همین دوس ندارم دروغ بگم دیگه دلم میخاد نپرسه 

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نه عزیزم این کنترل گری نیست که ،شاید میخواد بدونه اگه نیاز واجبی هست که همش خرج میشه مثلا بهت بیشتر ...

🤣🤣اخه نمیتونه بده چون کل درامدش میره برقسط 

نمیدونم ولی دلم نمیخاد با دروغ پول جمع کنم دوس دارم نپرسه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🤣🤣اخه نمیتونه بده چون کل درامدش میره برقسط  نمیدونم ولی دلم نمیخاد با دروغ پول جمع کنم دوس د ...

کار خوبی میکنی صداقت بهنرین چیز تو زندگی مشترکه

دوست خوبم لطفا درخواست دوستی ندهید متشکرم 

همراه حقوقش اومد ببرش خرید هی اینو قیمت کن اونوقیمت کن چنبار خرید کن ببینه مثلا ب پنج چهار تومن لباس اینا نمیکنه بعد قانع میشه دوتومن حداقل ماهی بهت بده و خودت بری خرید 

بااحترام این اکانت دست سه تا دوست صمیمیه❤️🌿

بگو هر ماه ک حقوق مبگیری مثلا یه تمن دو تمن به حساب من بریز هی نخوام بگم منم خرج دارم

من شادم،حتی با یک فنجان قهوه و یک برش از کیک شکلاتی من شادم حتی با فنجانهای رنگارنگ آشپزخانه ام                    من شادم با درست کردن غذای مورد علاقه ام و کیک خانگی که بوی آن کل خانه ام را میگیرد........                                          شاد بودن دلیل نمیخواهد و زن یعنی شادی،عشق و یک                          دنیا احساس خوب❤️❤️❤️                          
همراه حقوقش اومد ببرش خرید هی اینو قیمت کن اونوقیمت کن چنبار خرید کن ببینه مثلا ب پنج چهار تومن لباس ...

عقدم باخود شمیرم خرید عید رفتیم خودش دید😂😂

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بگو هر ماه ک حقوق مبگیری مثلا یه تمن دو تمن به حساب من بریز هی نخوام بگم منم خرج دارم

گفتم ولی میگه زن و شوهر که چیزخصوصی ندارن😂

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بر قرعه کشی میخاستم بنویسم که ی موقع در اومد بدم بهش😕 یاطلابخرم برای خریدماشین نگه دارم

ولش کن من اونقدر از این دلسوزی ها کردم آخرشم کتک و بی ارزش کرد 

اون پول رو بگیر بده لباس و ب خود رسیدن و خوراکی ک بیرون میری ی چی بخری بخوری

جم  کنی بدی  بهش آخرش میگه ببین بجز این چقدر داری ک رو نکردی 

من خیلی از این کارا کردم تو نکن 

عقدم باخود شمیرم خرید عید رفتیم خودش دید😂😂

همراه ببرش خرید ...روچیزای دست بزار گرومن حتی اگر نخری..بعد میبینن ب پول چیزی نمیدن خودش کم کم همراه بهت پول میده..

من ک تا حقوق شوهرم میاد دخلشومیارم..دوسال اول خیلییییی مراعات میکردم ولی دیدم اونجوری یجور عادت میشه فقط ب زبون بگیر و جیبشو خالی کن وسلام

بااحترام این اکانت دست سه تا دوست صمیمیه❤️🌿
2706