2752
2734
عنوان

پول از همسر

416 بازدید | 40 پست

چیکارکنم وقتی پول میخام ازهمسرم نپرسه برچی میخام؟مشکل دادنش نیست میده اما یه اخلاقی داره باید بدونه برچی میخام 

چون گفتم هرماه میخام نباید قطع کنی😩فهمید بری چیزی لازممه 

راهکاربدین بهم

فقط 22 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خب واقعا برای چی میخوای؟

بر قرعه کشی میخاستم بنویسم که ی موقع در اومد بدم بهش😕 یاطلابخرم برای خریدماشین نگه دارم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
حالا بزای چی میخوای که میخوای ندونه 🤭

خب دوس دارم گاهی وقتا نپرسه 

حس میکنم داره کنترل میکنه منو

😬مبخاستم قرعه بزارم بدم بهش چون شدیدا ب پول نیاز داریم

برای خرید ماشین یا بازکردن کارگاه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بر قرعه کشی میخاستم بنویسم که ی موقع در اومد بدم بهش😕 یاطلابخرم برای خریدماشین نگه دارم

ولی من میگم الکی درماه شده یه تیکه لوازم آرایش لباس بخر بگو خدا تومن خریدم درکنارش هی ریز ریز سکه گرمی بخر ندونه برای خودت بمونه

هم نظر نیستیم درست ولی دشمن همم نیستیم 
خب دوس دارم گاهی وقتا نپرسه  حس میکنم داره کنترل میکنه منو 😬مبخاستم قرعه بزارم بدم بهش چو ...

نه عزیزم این کنترل گری نیست که ،شاید میخواد بدونه اگه نیاز واجبی هست که همش خرج میشه مثلا بهت بیشتر بده ،نمیدونم مردا یه این طور چیزایی دارن تو خودشون بعضی هاشون

دوست خوبم لطفا درخواست دوستی ندهید متشکرم 
خب راست میگه

ینی نشده پس اندازکنید نگید بهش؟

دوس دارم پس اندازکنم  ب فکرزندگیمونم بخدا برخودم نمیخاستم ولی دلم میخاد نپرسه وقتی پول جمع میشه بدم بهش سوپرایز شه

شاید ی مواقع پول نداشته باشم تولدش یامراسمی باشه براون خرج کنم بگم ک دیگه نمیشه😁

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شوهرمن😑یعنی نشد یه بار نگفته به من پول بده من خودم شاغلم ولی حس خوبی بهم دست میده شوهرم بهم پول بده ...

🤣🤣ن من ی انلاین شاپ دارم ک میدونه اونم زیادکارنمیکنم بی پولم 

ولی پول برخودم نمیخام

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706