2733
2734
بابام حدود یه تومن تو بانک داره  حاصل چندین سال کار کردنشه  میگم با ۴۰۰تومنش یه سفر دبی ...

دستمزد چند سال پدرته اگه مال چند ماه بود دو سه ماه مثلا اره میشد بری ولی اینطوری نه ... خودت برو سرکار پول جمع کن برو هر جا دوست داری

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

دبی واقعا هیچ تفریحی نداره یه شهرتجاریه به درد بیزینس میخوره نه گشتن چون واقعا گرمه الانم که فصل گرماست هیچکس تو خیابونا نیست فقط باید بشینی تو هتل زیر کولر نهایتش شب بری یه دیسکویی رستورانی جایی به نظر من اصلا ارزش سفر کردن واسه تفریح نداره من چندین بار رفتم ولی فقط واسه خرید رفته بودیم

دختر ایرونی همصدای من،خون شرقیه تو رگای من،عاشقت شدم یار جون جونی،دختر ایرونی دختر ایرونی...🤍💚        قدر خودتو بدون دختر زیبا قوی باش و نزار چیزی باعث شکست و غمگین شدنت بشه...          خدا محبت است🤍✝️ صلح، آرامش،آزادی☘🤍🤍🤍

با این پول برید ترکیه کلی بهتون خوش میگذره

دختر ایرونی همصدای من،خون شرقیه تو رگای من،عاشقت شدم یار جون جونی،دختر ایرونی دختر ایرونی...🤍💚        قدر خودتو بدون دختر زیبا قوی باش و نزار چیزی باعث شکست و غمگین شدنت بشه...          خدا محبت است🤍✝️ صلح، آرامش،آزادی☘🤍🤍🤍
شما چه کشوری رو پیشنهاد میدید با همین مقدار پول ؟

ما که عاشق استانبولیم ، خوش آب و هوا ،زیبا ،کلی جاهای دیدنی و تاریخی داره ،ارزون هم هست کلی جنس های خوب ترکی میتونی بخری 

نه دامیست ، نه زنجیر ... همه بسته چراییم؟
تور رفت و برگشت انقد نیست که ۴۰۰میلیون چخبره نهایت بلیطاتون ۱۰۰میشه ۱۰۰هم دلار ببرید باهاتون برای خر ...

نه 100 دلار شاید کم باشه خوبه خوب اگه بخواد هزینه کنه شاید 500 دلار خوب باشه

'نابیناشده توسط نور.
ما که عاشق استانبولیم ، خوش آب و هوا ،زیبا ،کلی جاهای دیدنی و تاریخی داره ،ارزون هم هست کلی جنس های ...

عزیزم واسه 4 نفر حدودا یک هفته سفر به استانبول با تمام هزینه ها چقد میشه؟

'نابیناشده توسط نور.
۴۰۰ پول زیادیه.ببین بابات باسفرای خارجی راحته یادلش سفرزیارتی میخاد.پول سخت بدست میاد.روزا مباداییم ...

بابام خودش همیشه میگه من هرچی دارم برای شماهاست 

طفلی کلی کار میکنه تا ما تو آسایش باشیم 

چیزی نمیگه 

2706